DAVETManşet

İstanbul Modern’de ‘A Night To The Museum Gala Night’ lansmanı gerçekleştirildi

İstanbul Modern’de ‘A Night To The Museum Gala Night’ lansmanı gerçekleştirildi

Oral-B sponsoru olduğu İstanbul Modern’de A Night To The Museum Gala Night lansmanını gerçekleştirdi.

Tankut Turnaoğlu, Yağmur Tanrısevsin, Cemre Geze

Oral-B’nin sponsorluğunu üstlendiği geceye P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, İstanbul Modern yetkilileri, oyuncu Ece Sükan, sanatçılar, influencerlar ve diğer paydaşlar katıldı. Etkinlikte Oral-B’nin yeni marka yüzü oyuncu ve seramik sanatçısı Yağmur Tanrısevsin de yer aldı. Düzenlenen özel gecede ayrıca, İpana markasının Oral-B çatısı altına alınacağı ve P&G’nin tek diş macunu markasının Oral-B olacağı bilgisi verildi.

Ahu-Süleyman Orakçıoğlu

P&G’nin önde gelen ağız sağlığı markası Oral-B, sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Modern’de A Night To The Museum Gala Night etkinliğini gerçekleştirdi.

Dicle İpek Öztaşkın, Seda Şahin Vardar

Yıllardır triatlon sporunu destekleyen Oral-B, geçen sene başlayan Stüdyo STEAM sponsorluğuyla bu desteği sanat alanına da genişletti. İstanbul Modern’in yeni binasında gerçekleşen A Night To The Museum Gala Night’ta Oral-B’nin yeni marka stratejileri aktarıldı ve tanıtım projelerinde yer alacak oyuncu ve seramik sanatçısı Yağmur Tanrısevsin katılımcılara tanıtıldı. Etkinliğe dair kırmızı halı röportajları düzenleyen güzel oyuncu Ece Sükan, misafirlere geceye özel sorular sorarak geceye renk kattı.

Müge Sırmabıyık

İlgili Mesajlar

1 of 1.289