Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yeni yıla bir kala

SALİH KEÇECİ


Yeni yıla bir kala

Yeni yıla bir kala;

Sevgili dostlar, 
Geçtiğimiz ay seçimdi, ekonomiydi derken hayli hareketli bir ay yaşadık Ancak tabii ki günlük yaşam da devam etti. Düğünler, açılışlar, davetler gibi. Ve geldik yılın son ayı olan Aralık ayına. Şimdiden başlayan yeni yıl heyecanı hepimizi sarmış durumda. Sayılı günler ne de çabuk geçiyor. Birkaç aydır durağan bir hale gelen ekonomi ve terör olayları, yeni kurulan hükümet ile birlikte istikrar ve huzurun temini açısından umut veriyor. Hepinize şimdiden huzur, mutluluk, sağlık ve istikralı bir yıl temennisi ile mutlu yıllar dilerim.
 
Quality of Magazine’de yeni yıl enerjisi

Dergimizin Aralık 2015 sayısı tam anlamıyla yeni yılın ruhunu taşıyor. Quality of Magazine farkı, Aralık 2015 sayısında bir kez daha kendini gösteriyor. Örneğin Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya’nın oğlu Serhan Çetinsaya ile elektrikli ev aletleri üreticisi Sinbo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir’in kızı Sare Demir’in Raffles Hotel’deki düğünlerinin tek medya tanığı biz olduk.  Yine Kösem ve Hattat Aileleri’nin bir arada kutladığı, Remzi Kösem’in eşi İlçim (Hattat) Kösem’in doğum gününden en renkli kareler de yalnızca Quality of Magazine’de. 

Ünlü oyuncu Wilma Elles, ikiz bebekleri ile Quality of Magazine objektifleri karşısına geçti ve ilk kez muhteşem pozlar verdi. Bu röportaj ve fotoğraflar yeni yıla girerken içinizi ısıtacak. 

Quality Business bölümünde Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar ile yaptığımız röportajda, başarılı profesyonelin felsefi saptamaları eminim okuyan herkesi derinden etkileyecek… Magazin bölümünde Bakülü genç sanatçı Aysel Elizade’nin müzik serüveni, Aydın Kurtoğlu ve Can Nergis’in röportajları yer alıyor. Davetler, portre sayfalarımız, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, otomobil, dekorasyon, kültür sanat sayfalarımız ve de Quality Fashion sayfalarımız yılbaşı ruhunu yansıtan içerikleri ile 2016’yı coşku ile karşılıyor. 
Yeni yılın ilk ayında görüşmek üzere, kalın sağlıcakla. 
99
1