Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Barış, Huzur, mutluluk dolu yarınlara

SALİH KEÇECİ


Barış, Huzur, mutluluk dolu yarınlara

Sevgili dostlar, geçtiğimiz ay yaşadığımız acı terör olayları maalesef hepimizin içini yaktığı yetmiyormuş gibi, ekonomik istikrarı da alt üst etti. Cumhuriyetimizin 92. Yılını kutladık ve iki gün sonrasında dergimizin piyasaya çıktığı bugün ise Genel Seçim var. Umarım ülkemiz için en hayırlı sonuç ne ise o olsun. Çünkü gerek terör saldırıları, gerekse ekonomik istikrasızlık hepimizi derinden etkiliyor. Umarım sakin ve demokratik bir seçim ortamı yaşarız. Hepimize daha huzurlu, daha mutlu, barış ve istikrar dolu yarınlar dilerim.  

Geçtiğimiz ay Levent Kırca, Memduh Ün, Yılmaz Köksal, Çetin Altan gibi sanat ve medya dünyasının çınarlarını kaybettik. Sanatçı ve Gazeteciler bir ülkenin en önemli temsilcilerindendir. Bu önemli ve değerli insanlar kolay yetişmiyor. Hepsini rahmetle anıyor, medya ve sanat camiasına baş sağlığı diliyorum. Umarım yaşarken değer bilmeyi bir kez daha hatırlarız. 

İç içe 3 dergi 
Quality of magazine, Quality business, Quality fashion 
Dergimizin Kasım 2015 sayısı yine çok zengin bir içerik ile hazırlandı. Ana röportaj konuğumuz sağlık sektörünün en başarılı isimlerinden Acıbadem Maslak Başhekim Yardımcısı Dr. Özlem Cankurtaran, Cankurtaran yaşama dair anlamlı mesajlarını okurlarımız ile paylaştı. Business bölümünde Daffari Yönetim Kurulu Başkanı Umut Bağlı’yı, Avantgarde Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Öztanık’ı ve Aslı İslamoğlu Management & cast Agent sahibi Aslı İslamoğlu’nu konuk ettik. Magazin bölümünde yeni albümü “Kalbimi Koydum” ile fırtına gibi esen Gülben Ergen var. Davetler, portre sayfalarımız, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, otomobil, dekorasyon, kültür sanat sayfalarımız vede Quality Fashion sayfalarımız ile siz değerli okurlarımıza yine en güncel olanı en güzel kareler ile sunuyoruz.

Önümüzdeki ay yeniden görüşene dek kalın sağlıcakla 
97
1