Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Daha güzel yarınlar için

SALİH KEÇECİ


Daha güzel yarınlar için

Sevgili dostlar, 
Geçtiğimiz ay ülkemizde yaşanan terör olayları sonucu hemen her gün gelen şehit haberleri hepimizi hem manen hem ekonomik açıdan çok üzdü. Mübarek Kurban Bayramı’nda kutsal topraklardan gelen acı haber ise tarifi mümkün olmayan bir üzüntüye neden oldu.

Ve yine geçtiğimiz ay sevgili dostum ve meslektaşım Vehbi Dinçcan’ı, kısa bir dönem de olsa 1993 yılında İnterpress Medya’da birlikte çalışma imkânı bulduğum sevgili abim Avukat Münci İnci ve ülkemizin çok önemli iş adamlarından biri olan değerli ağabeyim İbrahim Cevahir’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık. 
 
Ancak ne var ki dünya dönüyor ve biz de son nefesimize kadar bu dünyadaki işlerimizi yapmakla yükümlüyüz. 

Önümüzde erken genel seçim var. Sonuç her ne olursa olsun, bu güzel ülke hepimizin. İnsanlarımızın kıymetini bilerek, daha medeni, daha adaletli, daha yaşanır, daha güzel yarınlar için teröre hayır diyerek, istihdam yaratmak, ekonomik sıkıntıları aşmak ve gençlerimizin geleceği için çok çalışmalıyız ve öyle de yapacağız.  

Quality yine dolu dolu
Dergimiz Quality of Magazine her ay olduğu gibi Ekim sayısında da yine dolu dolu. Röportaj sayfaları, davetler, portre sayfalarımız, moda, magazin, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, otomobil, dekorasyon, kültür sanat sayfalarımız kısaca en başından son sayfasına dek elinizden düşürmeden okuyacağınız güzel bir sayı daha hazırlamanın mutluluğunu siz dostlarımızla paylaşıyoruz. Önümüzdeki ay yeniden görüşene dek kalın sağlıcakla 
95
1