Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sonbaharın hüznü çöktü

SALİH KEÇECİ


Sonbaharın hüznü çöktü

Sonbaharın hüznü çöktü

Sevgili dostlar sıcak yaz günleri yavaş yavaş yerini serin ve yağmurlu sonbahara bırakırken hepinize sağlık, huzur ve hayırlı işler diliyorum. Özellikle huzur diyorum çünkü bir türlü kurulamayan hükümet ve son zamanlarda yaşadığımız terör olayları nedeniyle her gün gelen şehit haberleri, hepimizi derinden etkiledi. İçimizin kan ağladığı yetmiyormuş gibi dövizdeki tırmanış ve ekonomik dengelerin alt üst olması da cabası.  Malum nedenlerden dolayı sonbaharın hüznü çüktü hepimizin üstüne. Umarım en az hasarla bu kötü günleri geride bırakırız

Zehra- Cavit Kavak çifti ile çok özel
Devlet eski bakanlarımızdan Cavit Kavak ve değerli eşi Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak ile evlerinde çok özel bir kapak çekimi ve röportaj gerçekleştirdik. Ekip arkadaşlarımdan Burcu Nazlı’nın objektifinden çıkan süper kareler ve Berna Fenemen’in muhteşem sohbetini okumaya doyamayacaksınız. Cavit Kavak, “Ben politikayı bırakmadım, o beni bıraktı” diyor. Tecrübenin en çok lazım olduğu bu dönemde çok manalı geldi bana…

Quality of Magazine yine dopdolu
Dergimizin bu sayısını özellikle Bodrum ağırlıklı yaptık çünkü hemen tüm randevularımız ve özel çekimlerimizi Bodrum’da gerçekleştirdik.  Yeni doğan ikizleri ile yaz aylarını Bodrum’da demirli teknelerine geçiren Sibel – Erkan Selah çifti, yeni doğan ikizleri ile ilk kez poz verdi. 
Dünya markası Sarar’ın CEO’su Emre Sarar evlilik hazırlıkları yaptığı dünya güzeli sevgilisi ile ilk kez bizim objektifimiz karşısına geçti.
Nehir- Mehmet Yazıcı çifti, bebekleri Ela ile yine ilk kez dergimiz için bir araya gelerek poz verdi. O kadar özel haberimiz ve o kadar çok özel fotoğraf karesi var ki hepsini tek tek yazmaya gerek yok, iyisi mi siz sayfalarımızı çevirmeye başlayın.

Sevgili dostlar, malum bu ayın 3. haftası mübarek Kurban Bayramı. Şimdiden hepinize hayırlı, huzurlu bayramlar dilerim. Önümüzdeki ay daha mutlu, daha huzurlu ve daha güzel günlerde buluşmak üzere.
90
1