Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality Survivor All Star Özel

SALİH KEÇECİ


Quality Survivor All Star Özel

Yaz sıcaklarının çoğumuzu bunalttığı, fırsat bulanların kendini serin sulara atıp tatil yaptığı bu günlerden, kalbimin tüm sıcaklığı ile merhaba güzel insanlar!

Malum tv8 ekranlarında hepimizi sezon boyunca ekranlara kilitleyen yılın en başarılı yarışma programı Survivor All Star’ın finali geçtiğimiz ay Kıbrıs’taki Kaya Artemis Otel’de yapıldı ve geçen yılın şampiyonu Turabi Çamkıran, Survivor All Star olarak tarihe geçti. 

Bazı dostlar tv8’deki sabah programı “Aramızda Kalmasın”da yorumcu olduğum için “Survivor All Star Özel Sayısı” yaptığımı düşünebilir. Böyle düşünenlere şunu demek isterim; 

Türkiye’de televizyon izleyen 3 kişiden birinin bu yarışmayı takip ettiği reytinglerle sabit. Televizyon reytinglerini alt üst eden Survivor All Star, hepinizin bildiği gibi tv8’i de Türkiye’nin birinci kanalı yaptı. Her yayıncı, haberci ve yapımcı bu yarışmayı haber yaparken, ulaşabilen ve kabul görenler Acun Ilıcalı ile röportaj yaparken, 6 senedir bu derginin yayıncısı olan ben neden haber yapmayayım? Survivor All Star’ın reytinginden Quality of Magazine neden mahrum kalsın?
Ben de çoğunuzun sevdiği ve destek verdiği Survivor All Star yarışmacılarıyla Kıbrıs’ta buluşunca zaman zaman yaptığım gibi fotoğraf makinemi aldım elime ve Serenay Sarıkaya’dan Doğukan Manço’ya dek kimi yakaladıysam çektim. Turabi ve Merve finale kadar ortaya çıkamadığı için onlarla özel çekim yapamadım ama Dominik adasında çekilen çok özel kareler ile inanılmaz güzel sayfalar hazırladık. Dominik fotoğraflarını bize sağlayan tv8 Kurumsal İletişim Müdürü Seda Başbuğ’a da ayrıca teşekkür ederim.

Kısacası Quality of Magazine, bu Survivor Özel sayısında da Bodrum, davetler, kısa haber sayfaları, Quality Fashion, Quality Business bölümleri ile her zaman olduğu gibi yine ay boyunca elinizden düşürmeden bakacağınız çok güzel bir dergi oldu. Önümüzdeki ay yeniden görüşmek üzere hepinize iyi tatiller. 

Kalın sağlıcakla…

Salih Keçeci

89
1