Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dolu dolu bir Haziran

SALİH KEÇECİ


Dolu dolu bir Haziran

Sevgili dostlar... Zaman öyle hızlı akıyor ki, Quality of Magazine, tam altı yılı geride bıraktı. Dergimizin 6. Yıl Dönümü Kutlaması ve 6. Quality Ödül Töreni’ni bu ay içinde düzenliyoruz. Her zaman olduğu gibi bunun gururunu ve sevincini sizlerle paylaşıyorum.

Ayrıca Babalar Günü de bu ay içinde… Tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum. 
Haziran’ı özel kılan bir diğer konu ise 7 Haziran’daki 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi. Seçim sonuçlarının tüm Türkiye için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 

Çok özel bir sayı
Bu ay kapak konumuz; Babalar Günü. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ortaköy’deki muhteşem köşkünde ve köşkünün bir çiftlikten farksız olan korusunda üç oğlu ile birlikte objektifimizin karşısına geçti. Ayrıca Yılmaz Ulusoy da torunları ile poz verdi. Yanı sıra iş dünyasının en değerli isimleri de çocukları ile verdikleri özel pozlarla herkesin Babalar Günü’nü kutladılar. 

Altıncı yıl dönümümüz dolayısıyla dergimizin bu sayısında, geçtiğimiz yılın kısa bir özetine yer verdik. Son biri yılı; çarpıcı röportajlar, fotoğraf ve haberler ile bir kez daha hatırlatalım dedik… 

Quality Business hep dinamik
Business bölümünde NG Style markasının yaratıcısı Nazlı Gürer Aldıkaçtı, Yaşam Koçu & İlişki Uzmanı Helin Tozman, Grup DNC Yönetim Kurulu Üyesi-Gloria Jean’s Coffees CEO’su Mehmet Dinçerler, Tophills markasının yaratıcısı Hanzade Topaloğlu röportajları yer alıyor. İlgi ile okuyacaksınız.

Quality Fashion nefes kesecek
Fashion bölümümüz yine eşsiz fotoğrafları ile nefes kesecek. Dergimiz için çok özel fotoğraflar çeken ünlü fotoğraf sanatçısı Gökhan Özel’in objektifinin karşısına bu kez ünlü model-sunucu Simge Tertemiz geçti. Ortaya bakmaya doyamayacağınız fotoğraflar çıktı. Victoria’s Secret ve Ayyıldız’ın markaların bikini ve mayo modellerinin yer aldığı 2015 Yaz Koleksiyonları tatili iple çektirecek… Quality Fashion’da ayrıca erkek- kadın stil ve luxury sayfaları dergimize ayrı bir renk katıyor.

Magazinde renkli röportajlar
“Yetenek Sizsiniz”in şampiyonları Burak&Kıvanç ikilisinin, Ece Gürsel ve İskender Paydaş’ın röportajları ise magazin bölümünde yer alıyor. Kısacası Gündemden son haberler, davetler, köşe yazarlarımız ile Haziran sayımız yine dopdolu. 

84
1