Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Büyük gece için geri sayım başladı

SALİH KEÇECİ


Büyük gece için geri sayım başladı

Merhaba dostlar

Oldukça soğuk geçen bir nisan ayını geride bıraktık. Mayıs ise bütün sıcaklığı ve ışıltısıyla karşılıyor bizi. Mayıs’ın bir diğer güzelliği ise Anneler Günü. Bizim de bu ayki kapak konumuz. Cemiyet, iş ve sanat dünyasının ünlü anneleri, çocukları ile birlikte objektifimizin karşısına geçtiler. Onların, sevginin en samimi halini yansıttıkları bu fotoğrafları eşliğinde tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 

Büyük gece için geri sayım başladı
Quality of Magazine’in 6. Yıl kutlaması ve 6. Quality Ödül Töreni için geri sayım başladı. Muhteşem gecemizin hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor. Bizim de heyecanımız dorukta. Gecemiz, yine günlerce konuşulacak, gündem yaratacak bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyoruz. 

Quality Business ve Quality Fashion trend oldu
Dergimizin içerisinde ayrı kapaklar ile yer alan Quality Business ile Quality Fashion, kendi içerikleri alanında adeta trend yarattı. Bu ayki Quality Business’in kapağı Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Gülferi Yıldırım. Göz sağlığı ve sektördeki son gelişmeleri Dünyagöz’ün  penceresinden değerlendirdi. Diğer Business konuklarımız; Can Özkan Okan, Bige Hattat, Ahmet Bay, Emirhan Selah, Görkem Varlık, Zeynep Çalıştıran, Zeynep Toker, Evren Yaşlak ve Koray Aksu.

Quality Fashion’ın ana kapak konusu ise Türkiye tescilli güzellerinden, ünlü model Sinem Sülün. Başından; dokuz ay süren ve olaylı bir boşanma ile sonuçlanan bir evlilik geçen Sinem Sülün, iddialı kariyerine kaldığı yerden devam kararı aldı ve ilk moda çekimini Quality of Magazine için gerçekleştirdi.  Sheraton Ataköy’de Fotoğraf Sanatçısı Gökhan Özel’in objektifi karşısına geçti ve ortaya nefes kesen pozlar çıktı.  Quality fashion’da ayrıca Victoria’s Secret, Zeki Triko, Ayyıldız’ın plaj koleksiyonları, erkek- kadın stil ve luxry sayfaları dergimize ayrı bir renk katıyor.
Behzat Gerçeker röportajının yer aldığı magazin bölümümüz, gündemden son haberler, davetler, köşe yazarlarımız ile sizler için yine dopdolu bir dergi hazırladık. 

Önümüzdeki ay görüşmek üzere… Kalın sağlıcakla…
82
1