Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality Ödül Töreni için geri sayım başladı

SALİH KEÇECİ


Quality Ödül Töreni için geri sayım başladı

Merhaba dostlar,

Soğuk kış günlerini geride bıraktığımız güneşli bir bahar gününden hepinize sağlık, mutluluk, barış, huzur ve istikrarlı günler dileklerimle selamlıyorum sizleri. 
Sizlerle birlikte Haziran 2009 tarihinde çıktığımız bu yolculuk altıncı yılını da doldurmak üzere. Malum her sene Haziran ayında dergimizin kuruluşu ile birlikte 6. QUALITY ÖDÜL TÖRENİ’ni organize ediyoruz. Sayılı günler çabuk geçer derler o nedenle biz kolları sıvadık; şunun şurasında iki ay var ve göz açıp kapayana dek geçiyor.

Başımız sağ olsun 
Doğduk, öleceğiz; bu kaçınılmaz bir gerçek. Ancak ne olursa olsun ölümü kabullenmek çok zor. Geçtiğimiz ay iş ve sanat dünyasından dostlarımızı kaybetmenin acısını yaşadık. Fikret Şenes, Şadan Kalkavan ve Erol Büyükburç’u kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık. Allah ailelerine sabır versin. Mekânları cennet olsun.

Üçü bir arada
Quality of Magazine, Quality Business ve Quality Fashion
Bu ayki kapağımızda inşaat dünyasının önde gelen isimlerinden Yaşar Aşçıoğlu var. Ofisinde yaptığımız çekim ve röportajı ilgi ile okuyacağınıza eminim. Baklava denince ilk aklımıza gelen Karaköy Güllüoğlu’nun sahibi Nadir – Nuray Güllü çifti oğulları Murat’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Quality of Magazine farkı ile bu düğünün tüm detayları davet sayfalarımızda.

Bildiğiniz gibi dergimizin 2. Bölümü Quality Business. Bu bölümde; sağlık sektörü, girişimci ve yatırımcı iş insanları ve profesyonel yöneticileri ile yaptığımız röportajlar yer alıyor. Bu sayımızda aydınlatma sektörünün önemli isimlerinden Oktay Süreka, Kuzu Gurup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, konsept tasarımcı Sedef Çalarkan, Estetik Enternational Sağlık Gurubu Genel Koordinatörü Op. Dr. Bülent Cihantimur ve kişiye özel butik pastalar üreten Gamze Yener ile yaptığımız röportajları eminim gıpta ile okuyacaksınız. 

Geçtiğimiz ay başlattığımız Quality Fashion bölümünde ise kadın ve erkek modasının yeni sezon ürünleri, trendler, ve moda ile ilgili her şey yer alıyor.  Davet, haber, magazin, gezi ve diğer sayfalarımızı saymaya gerek bile yok. Alın size dolu dolu bir Quality of Magazin daha. Önümüzdeki ay görüşmek üzere kalın sağlıcakla.
79
1