Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality Business’ten sonra Quality Fashion

SALİH KEÇECİ


Quality Business’ten sonra Quality Fashion

Sevgili dostlar,
Öncelikle son günlerde artan kadın tacizleri ve ölümlerin son olması temennisi ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak isterim. Bu özel günü dergimizin ana konusu olarak seçtik ve sembolik olarak “Quality Kadınlar” başlığı altında cemiyet hayatından seçkin hanımlarımıza ayırdık. 

Quality Fashion
Dergimiz Quality’de yeniliklere devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl dergimizin içinde açtığımız Quality Business beklediğimizden çok rağbet gördü. Bu sayımızdan itibaren moda sayfalarımızı biraz daha zenginleştirmeye ve Quality Fashion adı altında ayrı bir kapak altında toplama kararı aldık. Vakko gelinlikler, Naomi Campbell’in modelliğini yaptığı Agent Provocateur iç giyim çekimleri, Gizia veDKNY ’un yeni sezon modelleri, kadın-erkek stil ve luxury sayfaları eminim ki kadınların olduğu kadar erkeklerin de ilgisini çekecek.

Bir kapak öyküsü
Bu ay kapağımızda sektör dışından çok insanın tanımadığı FK Mobilya Tasarım Şirketi’nin sahibi olan Fatih Kahraman var. Mobilya kulislerinde sık sık adını duyduğum ancak tanımadığımız bu girişimci iş adamını biraz araştırdığımızda; evden, iş yerlerine, ofisten otellere dek çok özel tasarımlar üreterek mobilyayı adeta bir sanat haline getirdiğini görünce rotamızı Ankara’ya çevirdik. İskitler’deki ofisinde hem Fatih Kahraman’ı tanıdık hem sektörde neler yaptıklarını öğrendik. Biz çok etkilendik ve beğendik, eminim sizler de beğenerek okursunuz.

Quality Business
Quality Business’ın kapağında bu ay Türkiye’nin gururu olan bir bilim kadını var: Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Academic Hospital’ın Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak. Neşe Hanım ile muayenehanesinde yaptığımız çekimler ve sohbeti eminim bir çırpıda okuyacaksınız. 
Bebek Balıkçı’nın 3. Şubesini Ataşehir’de açan Cem Karabulut ve adlarının baş harfini taşıyan Myy Boutique Hotel’i zincir haline getirmeyi hedefleyen Merve, Yağız Yayla kardeşler, bu bölümün diğer röportajları. 

Sevilen dizi “Gönül İşleri”nin “Servet”i Bennu Yıldırımlar ile yaptığımız söyleşiyi de magazin bölümünde keyifle okuyacağınıza eminim. 
  
76
1