Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

SALİH KEÇECİ


Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

Merhaba sevgili dostlar

Yeni yıl geldi gelecek derken, 2015’i karşıladık ve ilk ayını geride bıraktık bile. Şimdi de Şubat’ın sevgi dolu enerjisi ile sarıp sarmalandık. 14 Şubat’ta Sevgililer Günü’nü kutlayacağız. 14 Şubat, aşkı, sevgiyi yücelten, dünyadaki en önemli değerin sevgi olduğunu sembolize eden bir gün. Dileğim, yalnızca 14 Şubat’ı değil, tüm günlerinizi Sevgililer Günü kutluyormuşçasına geçirmeniz… Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun…

Bizim “en sevgili”lerimiz
Quality of Magazine Şubat 2015 sayısını özel bir içerik ile hazırladık. Kapağımızda, aşkın ve sevginin simgesi “Sare Demir, Serhan Çetinsaya” çifti var. Okul sıralarında başlayan aşklarını resmiyete döken genç çift, mutluluk yolunda ilk adımı atarak sözlendiler. Hem genç çifti hem de Çetinsaya ve Demir ailelerini tebrik ediyor, söz töreninden özel kareler ile mutluluklarını paylaşıyoruz. Ayrıca bu ay portre sayfalarımızda geçtiğimiz yıl aşklarını evlenerek taçlandıran çiftlerimizden sembol niteliğinde birkaçına yer verdik.

Quality of Magazine Şubat sayısı
15. yılını kutlayan Çağla Cabaoğlu Gallery’nin sahibi Çağla Cabaoğlu ve sanat dünyasında akademik projeleri ile fark yaratan Füsun Balkaya röportajlarımızı keyifle okuyacaksınız. Business sayfalarımızda ise Nolte Türkiye Genel Müdürü ve CEO’su Sebahattin Gürel, Pingpong Mimarlık Tasarım’ın üç güzel hanımı; Selin, Sinem Esendemir ve Gül Açılmış, kendi adını taşıyan modaevi ile hizmet veren gelinlik tasarımcısı Aslı Kongel yer alıyor. Magazin bölümümüzde müzik dünyasının yeni soluğu Özlem Ağırman var. Moda bölümünde ünlü model Valentina Lebedeva’nın nefes kesen pozlarını, ayrıca yine Sevgililer Günü’ne özel hazırladığımız moda, hediye ve güzellik sayfalarımızı çok beğeneceksiniz.
72
1