Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

“Ben” değil, “Biz” olmak

SALİH KEÇECİ


“Ben” değil, “Biz” olmak

Sevgili dostlar, sizlere her zaman olduğu gibi bu ay da elinizden düşüremeyeceğiniz güzellikte bir sayı daha hazırladık. 

Her işte olduğu gibi bizim işimizde de bir ekip çalışması var. Her bir kare fotoğrafında ve her bir satırında büyük bir emek ve alın teri bulunan dergimiz Quality of Magazine ailesinin fertlerine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.  

Hiçbir zaman “ben” demedik, hep “biz” dedik. Ve sizlerin desteği ile 65. Sayı’mızı hazırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Quality of Magazine’de bu ay
Quality of Magazine’in Kasım sayısı her ay olduğu gibi yine içeriği ile okurlara farklı dünyaların pencerelerini aralıyor. Bu ay Türkiye’nin ilk ve tek lüks marka ve iletişim danışmanlığı şirketi Özgü’nün sahibi Özlem Güsar ile lüks bir yolculuğa çıktık. 20. Yılını kutlayan ve bizim de Quality of Magazine olarak medya sponsoru olduğumuz TOÇEV Başkanı Ebru Uygun’un özel bir çağrısını sizler ile paylaştık. 

Saat dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Rotap Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bal’ın çarpıcı tespitlerini kendi kaleminden aktardık. Özel Çamlıca Medicana Hastanesi Genel Müdürü Murat Kaya, Beyoğlu Kurukahvecisi Yönetim Kurulu Başkanı Bilun Çolak, Günsal Saat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Hilmi Salt, İzmir Fırça Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dilberoğlu bu ayki röportaj konuklarımız… 

İstanbul ve İzmir cemiyet yaşamından düğünler, özel davet ve açılışlar, etkinliklerin yanı sıra; dekorasyon, güzellik, moda, magazin, luxury, kültür-sanat ve sağlık sayfaları ile Quality of Magazine Kasım sayısı yine siz okurlarımıza gündemi keyif ile takip etme imkânı sunuyor.
57
1