Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Benim bitmeyecek bayramım: “Quality of Magazine”

SALİH KEÇECİ


Benim bitmeyecek bayramım: “Quality of Magazine”

Merhaba dostlar

Bu Bayram arifesinde sizlerle duygularımı paylaşmak istedim. 

“Eski bayramlar kalmadı” diyen, sürekli geçmişe özlem duyanlardan olmadığımı bilir beni tanıyanlar. Yeni olanı, teknolojiyi severim. İnsanın kendini yenilemesi ve güncellemesi gerektiğine inanırım. Dolayısıyla nostalji kısır döngüsüne takılmanın anlamsız olduğunu düşünürüm. Demem o ki belki bayram kavramını algılama biçimimiz değişti ama bayram yine bayram. Çocuk kalbimizde duyduğumuz bayram sevinci, orta yaşımızda belki biraz daha dönüşerek; kimisi için gezmek, kimisi için dinlenmek, kimisi için zaman ayıramadığı konulara zaman ayırabilmek fırsatı anlamına gelse de özünde kuşkusuz bir mutluluk çağrıştırıyor. 
Bence herkesin mutluluğu bir anlamda kendine özgü bayramıdır. Bu durumda Quality of Magazine benim bitmeyecek bayramımdır. Çünkü, kendi yarattığım, altı yıldan bu yana hiç kimsenin ve kurumun desteği olmadan bugüne gelen ve kendi kulvarında özel bir marka olan Quality of Magazine’in başarısı, yarattığı “kaliteli” ve “farklı” algısı, özgün yayıncılık anlayışının değerli isimler tarafından takdir görmesi, birçok önemli isim ve markanın tercihi olması, benim için bir bayram sevinci ve coşkusu ile aynı duygusal enerjiyi taşıyor. 

Umarım kesilen bütün kurbanlar, yapılan bütün yardımlar gerektiği yerlere ulaşır. Cebi boş, gönlü zengin olanların yüzünü gülümsetir. 

Herkese sevgilerimi sunuyor, iyi bayramlar diliyorum.
53
1