Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sıcak bir merhaba

SALİH KEÇECİ


Sıcak bir merhaba

Sevgili dostlar, sonbaharın geldiğini hissettiren serin bir havanın eşlik ettiği yağmurlu İstanbul’dan merhaba. Yaz ayları nasıl geçti anlamadık. Bir sıcak, bir yağmur derken ciddi ciddi sonbahar soğuklarını hissetmeye başladık. Ekonomideki belirsizlikler sanki havalara da yansıdı. Ancak havalar nasıl olursa olsun cemiyet hayatının siz seçkin isimleri; içiniz her zaman sıcak ve enerji dolu olsun.

Teşekkürler 
Her ay sizlerle yeni bir sayımızda buluşmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Dile kolay, arkamızda bir güç olmadan, hiçbir gurubun kanatları altında olmadan, hiçbir şantaj ve tehdit unsuru olmadan tam altı yıldır her ay sizlerle buluşuyoruz.
Bu buluşmanın gerçekleşmesinde en büyük pay hiç şüphesiz ki her biri birbirinden değerli reklamverenlerimiz. Haziran 2009 tarihinden beri bizleri reklamları ile destekleyen, yanımızda olan reklam ajanslarına, dostlarımıza ve dergimizi tercih eden Quality firma ve kurumlara sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ederim.
Dergimiz Quality of Magazine, yayın hayatına başladığı günden itibaren her sayısında kâğıt, baskı, içerik ve fotoğraf kalitesine öncelik verdi. Kâğıdı ve baskısı ile bizi hiçbir zaman mahcup etmeyen değerli matbaamız Promat Basım Yayım’ın değerli yöneticileri ve çalışanlarına ayrıca teşekkür ederim. 

Quality of Magazine’de bu ay
Quality of Magazine’in Ekim sayısı her ay olduğu gibi yine içeriği ile fark yaratıyor: Ses getirecek röportajlar, haber ve konular, çarpıcı fotoğraflar ile dolu dergimizde Akfen Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın, İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, ünlü Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, Özartaş Avize Yönetim Kurulu Başkanı Altay Özgen, Ferko İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten bu ayki röportaj konuklarımızdan bazıları… Ünlü sanatçı Zara ile Yıldız Parkı’nda yaptığımız özel fotoğraf çekimi eşliğindeki söyleşiyi de keyifle okuyacağınızdan eminim. 
İstanbul ve İzmir cemiyet yaşamından beş yıldızlı düğünler, özel davet ve açılışlar, etkinliklerin yanı sıra; dekorasyon, güzellik, moda, luxury, kültür-sanat ve sağlık sayfaları ile Quality of Magazine Ekim sayısı yine yaşamın nabzını tutuyor.
52
1