Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hüzün ve sevinç bir arada

SALİH KEÇECİ


Hüzün ve sevinç bir arada

Sevgili dostlar, geçtiğimiz ay o kadar acılar ve karmaşık duygular yaşadık ki, kelimelerle anlatmak mümkün değil. Bir yandan dergimizin 5. Yıl hazırlıklarını yaparken bir yandan da ülkemiz üzerinde oynanan oyunların acı faturalarını ödedik. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, Soma faciası hepimizin yüreğini dağladı. 

Ülkemizin başı sağ olsun.
Tam acılarımızı sarmaya çalışırken, çok sevdiğim Şen ve Tanık Ailesi’nin göz bebeği 17 yaşındaki Alp Ali Şen’in zamansız ve elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmesi, hepimizin yüreğini dağladı. Cenazede Şen ve Tanık Ailesi’nin tüm fertleri perişan bir haldeydi. Ali Baba, Adnan ve Begüm Şen, ayakta durabilmek için insanüstü bir çaba sarf ettiler. Genç yaşta hakkın rahmetine kavuşan Alp Ali Şen’in mekânı cennet olsun. Şen ve Tanık Aileleri’ne ise baş sağlığı ve sabırlar dilerim. Başımız sağ olsun.

5. Yıl coşkusu ve QUALITY ÖDÜL Töreni 
Sevgili dostlar… Bu satırları yazarken benim ve ekibimin heyecanı dorukta. Biliyorsunuz önümüzdeki hafta Suada’da dergimiz Quality of magazine’in 5. Yıl kutlaması ve 5. QUALITY ÖDÜL Töreni var. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sunucularımız Gamze Karaman ile Vatan Şaşmaz. Sevgili dostumuz Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifinden, sunucularımızın “Tango” konsepti ile yapılan çekimleri ise moda sayfalarımızı süslüyor. Bütün hazırlıklarımız tamamlandı. Bu gururu ve coşkuyu bize yaşatan siz dostlarımıza çok teşekkür ederim. 

Babalar Günü’müz kutlu olsun
Bu ay dergimizin kapağı Babalar Günü’ne özel. Kapak röportajımız, iş dünyasının saygın isimlerinden Orhan Keçeli ve oğulları Engin ile Nedim Keçeli. Röportajı keyifle okuyacaksınız. Ayrıca özel bir Babalar Günü dosyası hazırladık. Ünlü babalar, çocukları ile birlikte objektifimize poz verdi ve Babalar Günü ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştı. 

Bisse’nin patronu Mustafa Kefeli’ye ise konunun uzmanı Tülay Demir bir yetenek analizi yaptı. Bu analize ilişkin röportajı da ilgi ile okuyacağınıza eminim. 

İş dünyasının nabzını tutan Quality Business sayfalarımızın bu ay konukları; Uğur Işık, Levon Kordonciyan, Mehmet Tatlıcı ve Evrim Kırmızıtaş. 

Dergimizin 60 özel sayısı içeriği, görselliği ve kalitesi ile yine dolu dolu. Hepinize daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaz dileklerimle saygılar sunarım. 

38
1