Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

TOÇEV ile QUALITY of Magazine el ele

SALİH KEÇECİ


TOÇEV ile QUALITY of Magazine el ele

Beşinci yılını kutlamaya ve 5. QUALITY Ödülleri’ni vermeye hazırlanan dergimiz Quality of Magazine yine farklılığını ortaya koydu. 

Çok sevdiğim, saygı duyduğum, özverili çalışmaları ile takdir ettiğim Ebru Uygun’un kurduğu ve bu yıl 20. Yılını kutlayan TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) ile birlikte tam da Anneler Günü’nü kutlayacağımız bu ayda çok anlamlı bir projeyi hayata geçirdik. Projenin adı: “Anneden Kızına”. Bu proje çerçevesinde ünlü anneler, kendi kıyafetlerinden birisini seçerek, bağışta bulundular. Bu kıyafeti, kızları giydi ve birlikte Quality of Magazine objektifine poz verdiler. Bu kıyafetler, Ortakdolap.com’da satışa sunuldu. Bu satıştan elde edilecek gelir, TOÇEV’e aktarılacak. Vakfın 20. Yılında hayata geçirdiği bu projenin bir anlamı da aynı zamanda geri dönüşüme katkı sağlamak. Sizler de bu anlamlı projeye, bu kıyafetlerden satın alarak katkıda bulunabilirsiniz. Proje ile ilgili özel fotoğraf çalışması ve detaylar, Quality of Magazine’in bugün piyasaya çıkan Mayıs sayısında yer alıyor.
 
TOÇEV ile birlikte bu projede el ele yürümek bizi de onurlandırdı. Üstelik TOÇEV ve QUALITY of Magazine’in iş birliği bu proje ile de sınırlı kalmayacak. Vakıf, 20. Yılı etkinlikleri süresince medya sponsoru olarak dergimiz Quality of Magazine’i seçti. Bugüne kadar 5 milyon çocuğa dokunmayı başaran TOÇEV ile birlikte yol almaktan, kendi adımıza katkıda bulunmaktan biz de çok mutluyuz. Sayın Ebru Uygun’a hem teşekkür ediyor, hem başarılarının devamını diliyor, hem de birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. 
33
1