Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Barış, huzur ve mutluluk

SALİH KEÇECİ


Barış, huzur ve mutluluk

Sevgili dostlar, yerel seçim heyecanı ve de karmaşası içinde geçen karmakarışık bir ay yaşadık hepimiz. Biz dergimizde özel hayata özen göstermeye çalışırken, politikacıların belden aşağıya vurduğu günümüzde, şartlar ne olursa olsun, özel hayata olan saygımızı yitirmeden yayınımıza devam edeceğiz. 

Siz bu dergiyi elinizde tuttuğunuz gün, yerel seçimler çoktan yapılmış ve sonuçlar belli olmuş olacak. Seçimlerin sonucu ne olursa olsun, her zaman barış, huzur ve mutluluk bizimle olsun. Çünkü bu ülke hepimizin ve maalesef kıymetini bilmiyoruz. Yaşadığımız bu dünyada hepimiz bir gün yanımızda hiçbir şey götüremeden mutlu sonu yaşayacağız. 

Başarı öyküleri
Dergimizde yer alan röportajlar, davetler, moda ve magazin sayfaları başta olmak üzere tüm konular yüksek görsellik kalitesi ile sunuluyor. Kapağımıza çıkardığımız röportaj ve konular ise her zaman ses getiriyor.

Bu ay birbirinden farklı iki başarı öyküsü var dergimizde. Biri işinde Türkiye Birincisi olduktan sonra Dünya Zirvesi’ni zorlayan Evrim Kırmızıtaş Başaran. Çok özel fotoğraflarıyla Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın iş hayatındaki başarısı kıskanılacak ölçüde. 

Bir diğer başarı öyküsü ise efsane bir isim Ahmet Kaşıbeyaz. 9 yaşında annesini, 16 yaşında babasını kaybeden ve tek başına verdiği hayat mücadelesi ile İstanbul’da Kaşıbeyaz markasını yaratan Ahmet Kaşıbeyaz, hayat mücadelesini ve önümüzdeki ay açmayı planladığı Kaşıbeyaz Gala’yı anlattı.
28
1