Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Umudumuzu yitirmedik

SALİH KEÇECİ


Umudumuzu yitirmedik

Güneşli günler, Bodrum, Çeşme tatilleri geride kaldı. Sırada kısa hafta sonu kaçamakları ve pastırma yazının son birkaç haftası var. Ve biz döviz kurları, artan faiz oranları ile bu yılın son çeyreğine girerken gelecekten umudumuzu hala yitirmedik.  


On senedir hiç ara vermeden, her ayın ilk günü dergimizi çıkartmanın gururu ile bu günlere geldik. Yayın hayatına bu sene başlayan www.qualitydergisi.com isimli internet sitemiz  güncel haberler, davetler, magazin ve özel haberlerimiz ile gündemi tutmaya ve dergimizi bu sitemiz üzerinden de online okutmaya devam ediyoruz. Siz de bizi takip etmeye devam edin. 


Quality of Magazine,

Quality Business, 

Quality Fashion’da bu ay…


Dergimiz Quality’de bu ay birbirinden güzel ve renkli sayfaların içinde genç bir iş adamı Emre Gül ile röportaj var. Yaşıtları gece kulüplerinde gezerken o yurt dışında yaptığı inşaat projelerini pazarlıyor. Eminim ilgi ile okuyacaksınız. 


Kral Tv’de Elif Tümen adında genç ve güzel bir sunucu tanıdık. Gelecek vadeden kişiliği, güzelliği ve hikayesini dinlemek güzeldi. Resimleri ise bence olay, bakalım siz nasıl bulacaksınız. 


Quality Business’te bu ay; “Aydınlatma bizim işimiz” diyen Özartaş Avize Yönetim Kurulu Başkanı Alyay Özgen ve “Araçlar ikiye ayrılır, Mercedes ve diğerleri” diyen Hases Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zerrin Menteşeoğlu ile yaptığımız röportajlar eminim ilginizi çekecek... 


Mika-Der’in, Conrad Otel’deki balosundan seçin konuklar ve Başkan Yardımcısı Arzu Çebi’ye sürpriz doğum günü pastası ile süslenen sayfalar, Küçük Ağa’nın sıra dışı sünnet daveti, Seba İnşaat’ın 25. Yıl kutlama daveti, Güncel, Haber, Magazin, Moda, Güzellik, Mekan, Teknoloji, Otomobil sayfalarımız ve birbirinden değerli yazarlarımız ile dergimiz her ay olduğu gibi yine dolu dolu.     


Önümüzdeki ay güzel haberlerde buluşmak üzere…


Salih Keçeci

204
1