Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality of Magazine’in 4. gurur yılı

SALİH KEÇECİ


Quality of Magazine’in 4. gurur yılı

Sevgili dostlar, zaman çok hızlı bir şekilde akıp gidiyor. Yayın hayatına başladığımız 2009 yılından beri aksamandan her ay sizlerle bulaşan dergimiz Quality of Magazine, bu ay 5. Yaşına girdi. Her sene haziran ayının ilk haftasında kutladığımız kuruluş yılımız ve geleneksel hale gelen QUALITY Ödül Töreni’ni, geçtiğimiz ay yine Suada’da yaptık. Aylar öncesinden 3 Haziran’da yapmayı planladığımız gecemiz, geçtiğimiz ay malum nedenlerden dolayı sesiz sakin bir şekilde gerçekleşti. 

Ülkemizin huzur ve barışa ihtiyacı olduğunu ancak gençlere de kulak vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Malum 9 Temmuz’da mübarek ramazan ayı başlıyor, tüm Müslüman alemine hayırlı ve huzurlu ramazanlar diliyorum. 

Teşekkürler
Suada’daki gecemize renk katan değerli müzik adamı Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’na, Sponsorlarımız Taş Yapı, Adalı Holding, Dünya Göz, Esthetica, Tav, Nolte, İma Vip Rent a Car, Ertaç Grup’a, ödüllerimizi yapan Özlem Kristal’e, Muhteşem pastamızı yapan Pelit’e, Mey İçki’ye, Lüx teknesi ile konuklarımızı Suada’ya taşıyan Nar Boat’a, İnter Limousine’e, davetimize ev sahipliği yapan Suada yöneticileri ve güler yüzlü ekibine ve o gece yanımızda olarak mutluluğumuzu bizlerle birlikte paylaşan, değerli konuklarımıza, reklam veren müşterilerimiz ve reklam ajanslarına huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ederim.

Adnan Polat Ali Sami Yen’e kaçak girmiş  
Temmuz sayımızda her sene olduğu gibi 4. Yıl kutlaması ve 4. Quality Ödül Töreni’nden güzel resimler ve gecemize renk katan değerli konuklarımız geniş bir şekilde yer alıyor. 
İş ve Spor dünyasının önde gelen isimlerinden Adnan Polat ile yaptığımız röportaj eminim çok ilginizi çekecek. Uzun zamandır röportaj yapmayan ünlü iş adamı ile hem Polat Enerji ve yatırımlarını hem de Beşiktaşlı bir babanın oğlu olarak nasıl Galatasaraylı olduğuna dek birçok konuyu konuştuk. Eminim siz de çok beğenerek zevkle okuyacağınız bir röportaj oldu.     

Dergimiz Quality of Magazine, Davetler, Haber, Ramazan Dosyası, Moda, Sağlık, Estetik, Güzellik, İzmir, Mekan ve Köşe Yazarları, Kültür Sanat, bülten ve Kutu haber sayfaları ile yine dolu dolu. Önümüzdeki ay yeniden buluşmak üzere.

Saygılarımla    

2
1