Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dayak mı yedik, bayram mı yaptık anlamadım…

SALİH KEÇECİ


Dayak mı yedik, bayram mı yaptık anlamadım…

Sevgili dostlar, bu sayfadan ne politika nede ekonomi analizi yapacak değilim. Zaten dergimizin içeriği de bu konuya müsait değil. Ancak net bir şey biliyoruz ki dış güçler bizi yıllardır bu spekülatif oyunlar ile sömürüyor.  Dolar ve Euro’nun iplerini ellerinde tutanlar, dansöz gibi iki ileri bir geri kıvırsa da, inanıyorum ki bu ekonomi savaşından en az hasarla çıkacağız. Aldığımız dersler ile de her birimiz de üzerimize düşen görevleri yapacağız.  


Döviz artışı nedeniyle yaşadığımız ekonomik sıkıntıların ardından, 9 günlük bayram tatilini hak etmesek de hepimize ilaç gibi geldi. Dayak mı yedik, bayram mı yaptık anlamadım. Şimdi hem çalışmadığımız günler, hem de kur farkından doğan açığı kapatmak için çalışmak, hem de çok çalışmak ve üretim zamanı. 

 

Krizde reklamın gücü ve qualitydergisi.com 

Son yıllarda reklam verenler kademeli bir şekilde diitale kayıyor. Ancak günümüzde sanal alemin sanal oyuncuları da iş başında. 50 liraya 10 bin, 150 liraya 100 bin, isteyene bir milyon takipçi ve de beğeni artırma mesajları hepimizin telefonlarına geliyor. O zaman sanal alemdeki sahtekârlıklar ve yanıltıcı rakamlara nasıl inanacağız? Ne kadar sağlıklı varın siz karar verin. 


Bu arada hepimiz biliyoruz ki, her kriz döneminde ilk iş reklam bütçelerinin kısıtlanması. Ne kadar çözüm oluyor ayrı tartışılır. Ancak elinizle tutuğunuz ve keyif alarak okuduğunuz bu dergi her birinizin masasında bir ay kalıyor. Kısıtlanan harcamalarla daralan ekonomide,  gerek markanızı hatırlatmak, gerekse marka değerini korumak adına dergilerdeki ilanlarınız çok ama çok önemli... 


Ayrıca internet sitemiz www.qualitydergisi.com da güncel haberleri okuyabileceğiniz gibi, dergimizin tüm sayfalarını da çevirerek okuyabilirsiniz. Arşive girip geçtiğimiz yıllara ait tüm sayılarımıza da ulaşma şansınız var.  Bu da ilan veren müşterilerimize ayrı bir dijital hizmetimiz.  


Quality bir yenilik

Bundan böyle hepinizin tanıdığı, sevdiği sanatçılarının özel çekilmiş fotoğraflarını kapak yapacağız ve özel röportajlar ile sevdiğiniz sanatçılarla sizleri buluşturacağız. İlk kapağımızı başarılı oyuncu Gonca Vuslateri’ye ayırdık. Eminim ki Gonca Vuslateri için ayırdığımız sayfaları büyük bir keyif ile okuyacaksınız. 


Kerem Özgen- Ece Dedeoğlu çifti muhteşem bir düğün ile evlendi. Özartaş Avize’nin Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Özgen, Esma Sultan Yalısı’nda inanılmaz bir görsel şov yaptı. Özartaş Avize tarafından yapılan çok özel aydınlatma ile kristalin büyüsü gözlerimizi kamaştırdı. Portre, güncel, kısa haber, Bodrum,  davet ve haber sayfalarımız, eminim ki zevkle okuyacağınız diğer sayfalarımız. 


Hepinize güzel ve bereketli bir ay dilerim. 


Salih keçeci

197
1