Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

8 Mart “Dünya Kadınlar Günü”

SALİH KEÇECİ


8 Mart “Dünya Kadınlar Günü”

Dünya Kadınlar Günü

Sevgili dostlar, hepimizin çok iyi bildiği gibi 8 Mart “Dünya Kadınlar Günü”. Bu özel günde kadınlarımıza olan hislerimiz, duygularımız, çeşitli etkinlikler ve organizasyonlarla Mart ayının o haftasında gerçekleştirilecek.

Kadınlarımız bizim anamız, kardeşimiz, sevgilimiz hatta olmazsa olmazımız. Bizi dokuz ay karnında taşıyarak dünyaya getiren onlar, hastalandığımızda baş ucumuzda olan onlar, öpüp kokladığımız aşkımız, sevgilimiz, canımız yine onlar. 

Ancak ne yazık ki, dövüp, sövüp, horlayıp, itip kaktığımız da onlar. Yani kadınlarımız!...
Gün geçmiyor ki, gazetelerde, televizyon haberlerinde şiddet gören bir kadın haberi görmeyelim. Senede bir gün hatırlayıp, övgüler yağdırdığımız, diğer günlerde ise şiddete maruz kalan tüm kadınlarımızdan hemcinslerim adına özür dilerim. Kadına şiddetin olmadığı güzel bir dünya dileği ile Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun. 


Quality farkı ve Quality business
Malum artık dergimiz iki bölüm. İlk bölüm Quality of Magazine, ikinci bölüm Quality Business. Gözde (Sarar) – Sencer Can çifti ile Kemer Country’deki binicilik tesislerinde muhteşem bir çekim gerçekleştirdik. Eminim ki hepiniz bu şahane fotoğraflara ve röportaja bayılacaksınız. Bu şahane fotoğraflarıçeken İran asıllı Azeri fotoğraf sanatçısı Amir Mobin ve ekibine, Gözde-Sencer Can çiftine, şahane bir röportaj gerçekleştiren Berna Tuna Fenemen’e ve ekibime çok teşekkür ederim. 

By Kepi’nin sahibi Mustafa Kepi, Şark Halı Y.K.Üyesi Ahmet Akkaya, Yuka Yacht’ın sahibi Kerem Tuncer ve Reynu Kozmetik’in sahipleri Oya Kayar ve Nuray Hamurcu Kantoğlu ile yaptığımız Business röportajları ilgi ile okuyacaksınız. Moda sayfalarımıza renk katan Baha Tan Toksöz ve Turgay Kıran-Burcu Kıratlı ile gerçekleştirdiğimiz konsept çekimler ise görülmeye değer. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığımız özel sayfalar ve magazinden köşe yazarlarımıza dek dolu dolu bir sayı daha hazırladık sizlere. 


Keyifli okumalar dileği ile…
19
1