Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

10. yılımıza girmenin gurur ve mutluluğu

SALİH KEÇECİ


10. yılımıza girmenin gurur ve mutluluğu

10. yılımıza girmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  


Ne mutlu ki dokuz yıl önce bir rüya gibi başlayan dergimiz “Quality of Magazine” in geçtiğimiz ay hem 9. Yılını kutladık hem de 9 Quality Ödül törenini yaptık. Aylar süren titiz bir çalışma sonunda 4 Haziran'da bir gelin gibi süslediğimiz boğazın en seçkin davet mekânlarından biri olan Baltalimanı’ndaki Portaxe’ta Quality ödülleri sahiplerini buldu. 


İlk sayımızı Haziran 2009'da çıkardığımızdan dolayı bu büyük organizasyonu her sene Haziran ayının ilk haftasında organize ettik. Geçtiğimiz sene ve bu sene Ramazan ayına denk gelmesi bir sürpriz değildi tabi ki. Bazı dostlarımız “ Neden Ramazan ayında yapıyorsun?” dediklerinde “Sen doğum gününü bir ay önce ya da bir ay sonra yapıyor musun, Ramazan da bizim, bayram da” diye cevap verdim. 

 

Çok güzel bir kutlama ve ödül törenine imza attık. Tabi ki 800 kişilik böyle büyük bir davet yapmak kolay değil.  En başta bu güne kadar ilanları ile yanımızda olan dost ve müşterilerimize, reklam ajanslarına, eşime, aileme ve fedakarlıkta sınır tanımayan ekibime teşekkür ederim. 


Ana sponsorumuz Merit Intrnational başta olmak üzere Quik Load, QL TEQ, Mercedes Benz Gelecek Otmotiv, Ceylan İnşaat, Setup Yatırım, Nolte Türkiye, Yves Rocher’a teşekkür ederim. Etkinlik sponsorlarımız Pelit, My Music, Kral TV ve Tv8’e teşekkür ederim. Ayrıca personelinden servisine dek kusursuz hizmeti ile bizi onurlandıran Portaxe Ailesi adına Lütfü Sapmaz’a çok teşekkür ederim. Varlıkları ile her bana güç veren çok özel dostlarıma ve bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak davetimize gelen değerli misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.  Ayrıca ödül törenimizi haber yapan yazılı, görsel, sözel ve internet medyası mensubu kişi ve kurumlara teşekkür ederim. Sizlerle birlikte 10. Yılımıza girmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 


Qualitydergisi.com

Yıllardır www.sosyette.com isimli internet sitemiz size hizmet veriyordu. Sessiz sedasız www.qualitydergisi.com adındaki sitemizi birkaç ay evvel hizmete soktuk. Buradan güncel haberleri takip edebildiğiniz gibi dergimizin son sayısı dahil, tüm sayılarına da ulaşıp ilanlar dahil her sayfasını okuyabilir, sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz.  Yaz sezonunun sonunda internet sitemiz www.qualitydergisi.com için özel bir tanıtım lansmanı da hazırlıyoruz.  


Başımız sağ olsun

İş dünyasının önemli isimlerinden canım ağabeyim Erdoğan Demirören’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Kırk yıldır tanıdığım onu anlatmaya kelimelerin yetmediği bir dost olan, Erdoğan Abime tanrıdan rahmet, Demirören ailesine başsağlığı dilerim.   


Ülkeme hayırlı olsun

Malum bir yandan şahsi işlerimiz sürerken bir yandan da hararetli bir seçim atmosferi yaşadık. Vatanını milletini seven bu topraklardan başka bir vatanımız olmadığını savunan biri olarak, her zaman sonuç ne olursa olsun, ülkem için hayırlı olsun derim. 


189
1