Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

9. gurur yılımız

SALİH KEÇECİ


9. gurur yılımız

Bu ay bizim için çok önemli ve çok özel bir ay. Çünkü tam 9 yıl önce, 2009 yılının Haziran ayında, ilk sayımızı Lansman sayısı olarak çıkartarak yayın hayatına başladık. Ve 2010 yılının Haziran ayında 1. yaşımızı kutlarken, aynı zamanda da 1. Quality Ödül Töreni’ni düzenledik. 


Dergi çıkartmanın ötesinde, sürekliliği ve istikrarı sağlamanın çok zor olduğu bu sektörde, ne mutlu bize ki, bu ay Portaxe’ta 9. gurur yılımızı kutluyor ve 9. Quality Ödül Töreni’ni düzenliyor olacağız. İlk sayımızdan, elinizde tuttuğunuz 108. sayımıza dek bugüne kadar yanımızda olan tüm dostlarımıza, reklam verenlerimize, reklam ajanslarına ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederim. 


Ödül töreni bolluğunun yaşandığı ülkemizde, adımıza yakışır, tadında, dozunda bir ödül töreni yapmak arzusu ile geleneksel hale getirdiğimiz Quality Ödül Töreni, her zaman gıpta ile izlendi ve sizlerle birlikte bugün çok saygın bir hale geldi. 


Ramazan da bizim, bayram da!

Bizi takip eden dostlarımızın bildiği gibi biz haziran ayında yayın hayatına başladığımız için, ödül törenlerimizi de bugüne kadar hep haziran ayının ilk haftasında gerçekleştirdik. Geçtiğimiz sene ödül törenimiz Ramazan’a denk geldi, bu sene de Ramazan Ayı’na denk geliyor. Bazı dostlarımız tarihimizi duyduğunda “Neden Ramazan’da yapıyorsunuz?”  diye sordu. 


Biz, ne rant peşindeyiz ne de başka bir hesabımız var. Madem ödül törenimiz ile aynı zamanda dergimizin yıl dönümünü de kutluyoruz, o zaman başka bir ayda bu kutlama ve ödül törenini düzenlememiz mümkün değil. Bu bizim duruşumuz. Gecemizi de yaparız, kuş sütü eksik servisimizi de iftar saatinde açarız. Hep söylediğim gibi, düğün de bizim, cenaze de. Ramazan da bizim, bayram da.    


9. Quality Ödül Töreni’nde iş, medya ve sanat olmak üzere üç dalda ve sınırlı sayıda dağıttığımız ödüllerimiz 4 Haziran’da sahiplerini bulacak. Davetiyelerimiz dağıtıldı, tüm hazırlıklarımız tamamlandı ve içimizde tarifi mümkün olmayan tatlı bir heyecan var. Kısmet olursa önümüzdeki ay, özel sayımızda ödül törenimize çok geniş bir şekilde dergimizde yer vereceğiz.


Babalar Günü, bayram ve seçim…

Bu vesile ile öncelikle Babalar Günü’nü kutlayacağımız bu ayda tüm babaların, dedelerin ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutlarım. Malum bu özel günün hemen devamı da Ramazan Bayramı. Tüm İslam aleminin bayramını kutlarım. Akabinde ise bildiğiniz gibi milletvekili ve başkanlık seçimi var. Geleceğimizi ve kaderimizi belirleyeceğimiz seçimlerin, huzur ortamı içinde geçmesi en büyük temennimdir. Vatanını ve milletini seven biri olarak, seçimlerin de hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.

184
1