Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Merhaba dostlar

SALİH KEÇECİ


Merhaba dostlar

Bildiğiniz gibi yıllardır sizlere hizmet veren www.sosyette.com adında bir sitemiz var. Ayrıca çoğunuzun bildiği gibi önümüzdeki ay 9. Yılını kutlayacağımız Quality of Magazine adında aylık olarak Türkçe- İngilizce yayınlanan bir dergimiz var.


Geçtiğimiz yıl dergimizin de adı ile örtüşen www.qualitydergisi.com alan adını alıp, isim tescilini yaptık. Böylece şu an baktığınız yeni sitemiz qualitydergisi.com yayın hayatına başladı. Yaklaşık on yıldır yayın hayatında olan sosyette.com isimli sitemizi de bugüne kadar kullanılan tüm haberleri ile birlikte yeni sitemize yönlendirdik.


www.qualitydergisi.com  sitemizde sanat, spor ve iş dünyasından açılış ve davetlere, özel röportajlardan sağlık, estetik ve mekan haberlerine dek geniş bir yelpazede ilkeli ve sorumlu bir yayıncılık çizgisinde olacağız.  Bir yandan eksiklerimizi görüp düzelterek, sizlerin de eleştiri ve beğenisi ile birlikte büyümek en büyük dileğimiz…


Dergimizi bu siteden de okuyabilirsiniz

Her ay özenle hazırladığımız ve seçkin D&R, Remzi, İnkilap, Makro, Carrefoursa gibi seçkin satış noktalarında satılan dergimizi, qualityofmagazine.com isimli dergimizin sitesinden okuyabildiğiniz gibi, wwqualitydergisi.com sitemize girdiğinizde de, ilanlar dahil, tüm sayfalarını okumanız mümkün. Bu da dijitale verdiğimiz önem ve değer olmakla birlikte dergimize ilan veren kurumlara ayrı bir jestimiz. 

180
1