Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza selam olsun

SALİH KEÇECİ


Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza selam olsun

Baharın en güzel ayı benim için nisandır. Çünkü 23 Nisan coşkusunu her zaman içimde hissettim ve içimdeki çocuğu hiç kaybetmedim.  Her nisan ayında güneşin yüzünü göstermesi, ağaçların çiçek açması ve büyük bir özlemle beklediğim 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak benim için çok özel bir duygu…

Mustafa Kemal Atatürk’ün, 23 Nisan 1920 deTürkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışını yapması ile Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri atılmış oldu. Ulu Önderin, bu önemli tarihi çocuklara armağan ederek  “dünyadaki ilk Çocuk Bayramı” olmasını sağlaması ise, bugünün çocukları, yarının büyükleri, yöneticileri, iş adamı, liderleri olması açısından çok önemli bir öngörü… 

Ne mutlu çocuklarımıza ve mutlu içindeki çocuğu öldürmeden yaşayan güzel insanlara. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun… 


Quality’de bu ay
Sevgili dostlar kapağımızda da gördüğünüz gibi bu ay, Süreyya Yalçın ve eşi Ozan Baran ile çok özel bir kapak çalışması yaptık, Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirdiğimiz bu çekimleri yine özel bir röportaj ile süsledik. Eminim bu röportaj ve çekimler çok ses getirecek. 


Quality Busines
Bu ayki Business kapağımızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı nedeni ile çocuklarımızı yetiştiren ve eğitimde 58 yılı geride bırakan önemli bir kurum olan Kültür Eğitim Kurumları’nın güzel yöneticisi Ful Akıngüç Över’e ayırdık. Ful Hanım, X ve Y kuşağından sonra bu eğitim döneminde Z kuşağını yetiştireceklerini ve yeni eğitim döneminde Z kuşağı eğitim sistemini anlattı eminim çok ilginizi çekecek.   

Operatör Doktor Metin Ağcaoğlu, ile yaptığımız ortopedik rahatsızlıklar ile ilgili röportajımız, Av. İlknur Adiller ile yeni yürürlüğe giren “Arabuluculuk “ kavramı ile ilgili röportajımız, reklam sektörünün önde gelen kurumlarından Come To Movida’nın kurucuları Oğuz ve Emrah Akay ile yaptığımız sohbet ve düğün, davetlerin başladığı bu aylara özgü, sektöre yön veren bir kurum olan My Music’ in kurucuları Murat Mazliyah ve Ayşegül Katılmış ile yaptığımız röportajlar çok ama çok konuşulacak. 

Portre sayfalarımız, dinamik kısa haberlerimiz, birbirinden özel ve renkli davetler, haber, moda, magazin ve diğer sayfalarımız ile bu ay da dergimiz dolu dolu, keyifli okumalar dileği ile sağlıklı ve mutlu bir ay dilerim.      
176
1