Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hayatın acı gerçekleri

SALİH KEÇECİ


Hayatın acı gerçekleri

Hepimiz bir yanan günlük rutin işlerimizi yaparak, yaşam savaşının içinde boğuşurken, diğer bir yandan Türk Silahlı Kuvvetleri’miz Afrin’de, ülkemizin sınır güvenliği için girdiği Suriye topraklarında gerçek bir savaşın içinde. İşte hayatın acı gerçeği…

Hepimizin bir işi var ve önce yaşamak için, sonra ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için ekonomi çarkının dönmesi gerekiyor. Bu da hayatın gerçeklerinden biri.   
 Bir saniye sonramızın meçhul olduğu bir gerçek ile iç içeyiz. Kadir inanır geçtiğimiz ay büyük bir yaşam savaşı verdi. Sevgili abim Fikret Ercan Kalp krizi geçirdi ve tedavisi devam ediyor. Türkülerin sulatın Nuray Hafiftaş’ı ise maalesef genç yaşta kaybettik. Mekanı cennet olsun.  Ancak dünya dönüyor ve biz de yaşamak için çalışmak zorundayız.  Maalesef bu da hayatın acı bir gerçeği… 
 
Quality’de bu ay
 8 Mart “ Dünya Kadınlar günü”  Mart özel sayımızda, hepsi birbirinden değerli kadınlarımız bu özel gün için portre sayfalarımızda fikirlerini açıkladı. Kapağımıza ise Beyhan Benardete var. Onu golf sahalarındaki başarıları ile tanıyorsunuz. Ancak Türk kadınının hırs ve azmini örnek alması gereken muhteşem bir proje ile bakanlığın dahi dikkatini çekti. Eminim keyifle okuyacaksınız. 
Çalışmanın üretmenin yaşı yok. Sanata ve sanatçıya verdiği değer ve destekler ile bilinen İş dünyasının duayen ismi Yılmaz Ulusoy, 77. Doğum gününü çalışanları ve sanatçı dostları ile birlikte kutladı. Eminim fotoğraflara bakarken çoğunuzun anıları canlanacak. 

Quality Business
Ertan Arslan adı hepinize yabancı geliyor. Biz de yeni tanıdık. Almanya’da doğan, hayatı Japonya, Kore, Amerika ve Dubai’de geçen bir spor hocası ve yaşam koçu. Bir dönem Hollywood’da Cameron Diaz’dan Winona Ryder’e dek birçok starın yaşam koçu ve spor hocalığını yapmış. Sonrasında Dubai Kraliyet Ailesi’nin yaşam koçluğu için yapılan yarışmada 1. Olarak, son 15 yıldır kraliyet ailesinin yaşam koçluğunu yapan Ertan Arslan, sonunda ülkesine döndü ve ilk röportajını dergimize verdi.  Eminim ilgi ile okuyacaksınız.   

Eğitimde çok büyük bir başarı göstererek TEOG sınav sonuçları ile öğrendik ki Bilfen Okulları, Türkiye genelinde ilk 5 sıraya oturmuş. Bununla da yetilmeyerek ilk 20 okul içinde 15 okul ile muhteşem bir başarı yakalamış. Geçtiğimiz ay, Anıtkabir’de dalgalanan şanlı bayrağımız, Anıtkabir Komutanlığı tarafından resmi bir tören ile Bilfen Eğitim Kurumuna verildi. Bu büyük gururu yaşayan Bilfen Ailesi’ni kutladık ve sayfalarımıza taşıdık. 

Medicana Sağlık Kurumu Çamlıca hastanesi Genel Müdürü Murat Kaya’nın başarısı ve ilginç hayat hikâyesi de business sayfalarımızda.     

Kısacası dergimiz Quality of Magazine bu ay da Magazinden, modaya, haber sayfalarından köşe yazarlarına, otomobil, sağlık, mekan, dekorasyon, kütür sanat, bülten sayfalarına yine dolu dolu. Önümüzdeki ay daha huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir ayda buluşma dileği ile keyifli okumalar dilerim. 

171
1