Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dualarımız kahraman Mehmetçik için

SALİH KEÇECİ


Dualarımız kahraman Mehmetçik için

Sevgili dostlar biz sizler yeni bir sayı hazırlarken, sınır güvenliğimizi tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için Afrin’e sınır harekâtı başladı. Ancak yaşamın önemli bir ögesi de, hayatımızı devam ettirebilmek için çalışmak ve üretmek zorundayız. Savaşa girdik diye oturup dövünmek, ya da hepimizin top yekûn cepheye gitmesi tabi ki söz konusu değil, olmamalı da. Herkes kendi işini devam ettirmek, üretime ve istihdama katkıda bulunmak zorunda. Yapacağımız tek şey sınır güvenliğimizi korumak için görev yapan kahraman askerlerimize dua etmek ve en az zayiatla oradan dönmektir. Dualarımız kahraman ordumuz için…
  
Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun…
Malum bu ay sevgililer günü, seven, sevilen, evli bekar herkesin sevgililer günü kutlu olsun. Bu sayımızda sevgililer gününüzü kutlamak için son iki yıl içinde evlenen bizim de dergimizde yer verdiğimiz dostlarımızdan seçtiğimiz düğün pozları ile sevgililer gününüz kutlu olsun dedik. Eminim hepiniz bu sayfalarımızı beğeneceksiniz.

Quality’de bu ay
Quality of Magazine’nin Şubat 2018 Ziylan Grup Yönetim Kurulu Üyesi, Ziylan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Brandpark Lumberjack İtalya Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ziylan. İş dünyasının bu genç ve başarılı ismi, hem Ziylan Grup’un faaliyetlerini, yeni projelerini ve hedeflerini anlatırken, kendi bilinmeyen yönlerini de Quality ile paylaştı. Bu dolu dolu röportajı ilgi ile okuyacaksınız.

Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy da kapak konularımızdan biri. Ünlü iş adamı, bu kez Arif V 216 filmi ile fırtınalar estiren Cem Yılmaz ve Ozan Güven’i ağırladı. 

Kapak konularımızdan bir diğeri, magazin bölümümüzde yer alan Best Model of The World 2017 Aslıhan Karalar’ın röportajı ise genç kızlara ilham verecek…
 

Quality Business
Bu ay Business konuklarımız arasında Eminönü eski Belediye Başkanı ve başarılı bir iş adamı olan, Çet Yapı Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetinsaya’nın kızı Bahar Furat var. Avukat Bahar Furat ile yeni açtığı Ravi mağazası üzerine bir söyleşi yaptık. 
Diğer business röportajımız ise çalışmalarını Los Angeles’ta sürdüren genç yönetmen, yapımcı ve editör Yağız Acar var. 2017’de dünyanın en önemli ödüllerinden Clio Key’i kazanan Yağız Acar, başarı hikâyesini Quality’ye anlattı.

Sevgililer Günü’ne özel Quality Fashion, luxury, güzellik…
Quality Fashion’da, Sevgililer Günü’ne özel stil önerileri ve ünlü markaların koleksiyonları yer alıyor. Luxury, güzellik ve bülten sayfalarımızda da yine Sevgililer Günü için hediye ve makyaj önerileri yer alıyor. 
Yanı sıra kısa haberler, kültür-sanat, otomobil, teknoloji, mekân, sağlık, astroloji ve köşe yazarlarımız ile Quality Magazine yine çok dolu yine çok renkli…

168
1