Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yeni bir yıl yeni umutlar

SALİH KEÇECİ


Yeni bir yıl yeni umutlar

Koca bir seneyi daha geride bıraktık ve yeni yıla güzel umutlarla merhaba dedik. Son iki senedir hepimiz büyük acılar yaşadık, şehitler verdik, ekonomik kriz ve dövizdeki dalgalanmalar ise cabası. Mehmet Kunt, Mehmet Tuna, Yavuz Yılmaz gibi birçok sevdiğimiz yakın dostlarımızı da ebedi yolculuklarına uğurladık. Ailelerine sabırlar dilerim. 
Mekânları cennet olsun… 
Dilerim 2018 uğurlu gelir, dilerim yeni yılın bu ilk günleri ülkeme ve milletime sağlık, sıhhat ve huzur dolu, bereketli bir yıl getirir…

Dergimizin yayın hayatına başlamasından bu güne dile kolay, tam 9 yıl oldu. Her sene olduğu gibi bu Haziran ayının ilk haftasında 9. Yıl kutlamamızı ve “9. Quality Ödül Töreni”ni yapacağız. Şimdiden hazırlıklarımıza başladık.

Quality İnşaat
Bildiğiniz gibi yılda bir kez her ocak ayında dergimiz ile birlikte dağıtılan Quality İnşaat eki hazırlıyoruz.  Bu sayımızla birlikte “Quality İnşaat”  ekimiz de elinize ulaştı. Günümüzün en önemli sektörü olan İnşaat Sektörünün önde gelen firmaları ile ilgili haber, röportaj ve projelerin detayları ile bilgilerin yer aldığı “Quality İnşaat” ekimiz eminim ilginizi çekek.      

Quality’de  bu ay

İnşaat sektöründe “Yaşam mimarı” olarak bilinen ve İstanbul’a birçok yeni proje kazandıran Ali Ağaoğlu’nu da bu ay kapağımıza taşıdık. Kapağımızdaki bir diğer konuğumuz ise Mithat Erdem. Dostları Mitko diye bilir, Mitko diye seslenir. Laleli’de Tekstil ticareti ile uğraşırken, Nusret ile yolları çakışınca bu ortaklıktan doğan “Nusr – Et” bugün bir dünya markası oldu. Mithat Erdem bana göre bu markanın görünmeyen perde arkasındaki kahramanıdır. Eminim bu röportajı da zevkle okuyacaksınız.

Quality Business bölümündeki özel röportajlarımızdan magazin röportajlarına, Quality Fashion bölümündeki moda sayfalarımızdan haber ve davet sayfalarımıza dek her zaman olduğu gibi yine dolu dolu bir dergi daha hazırladık siz sevgili dostlarımız için. 
165
1