Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

100. sayı mutluluğu

SALİH KEÇECİ


100. sayı mutluluğu

Sevgili dostlar, 

Çoğunuzun bildiği gibi geçtiğimiz ay 100. sayımızı yayınladık ve 100. sayımız onuruna Günay Restaurant’ta özel bir kutlama gecesi düzenledik. Bu özel gecede sevgili eşim Semra Keçeci’nin 7 adet yağlı boya tablosunu geliri TESYEV’e bağışlanmak üzere dostların beğenisine sunduk. Tabloları beğenerek alan Yasemin, Murat Tibuk kardeşlere, Asiye-Mustafa Kefeli, Çiğdem- Mithat Erdem, Berna- Ahmet Nur Çebi çiftine, Ozan Ceylan ve Nuri Develi’ye çok teşekkür ederim.  Sayfalarımızda  bu özel gecenin çok özel yansımasını göreceksiniz.

Gecemize bizimle birlikte ev sahipliği yapan Günay Restaurant’ın sahipleri Bayram – Vahit Yıldız Kardeşlere ve ekibine, Sponsorumuz Merit International yöneticilerine ve geliri TESYEV’e bağışlanan tablolarını bize veren sevgili Eşim Semra Keçeci’ye, bu aşamada canla başla çalışan değerli ekibime, medya PR’ımızı yapan SEUS Medya’ya ve yayınlarında gecemize yer veren tüm medya temsilcilerine teşekkür ederim.   

Mutluluk ve hüznü bir arada yaşadım
Geçtiğimiz ayın başında 100. sayımızın kutlama mutluluğunu yaşarken peş peşe gelen iki vefat haberi ile sarsıldım. Mesleğe girdiğim yıllardan beri  tanıdığım sevgili dostlarım Mehmet Kunt ve Nuri Baba’yı (Nuri Yönver) aynı gün kaybetmenin hüznünü hala yaşamaktayım. Dünya dönüyor ve hayat devam ediyor. Aile fertlerine baş sağlığı dilerim. Elimizden gelen dua etmek, mekanları cennet olsun.

Quality’de bu ay
Quality Of Magazine 100. Sayı Gala Gecesi’nin yanı sıra diğer kapak konularımız arasında Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi İsmail-Firuzan Doğan çiftinin oğlu Güçer Doğan ile Yusuf-Fatma Sütçü’nün kızı Sezin Sütçü’nün Bomonti Hilton Otel’inde düzenlenen düğünü, Akdağlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akdağ’ın eşi Hanife Akdağ’ın dördüncü kişisel resim sergisi, Vadistanbul projesinin ortaklarından İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar ve Vadistanbul projesinin bünyesinde kısa süre önce hizmete giren Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt ile yaptığımız röportajlar yer alıyor.

Quality Business
Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hasan Fındık, Avec Car Rentals Genel Müdürü Engin Yazıcı, Beslenme ve Diyet Uzmanı Özge Öçal, Business bölümümüzün bu ayki röportajları arasında...

Quality Fashion her zaman olduğu gibi ünlü markaların yeni sezon koleksiyonları, saat ve luxury sayfalarımız, güzellik sayfamız; sonbahar sezonunun son trendlerinden sizi haberdar ediyor. 

Portreler, haberler, davetler, magazin, otomobil, sağlık, kültür-sanat, teknoloji sayfalarımız ve köşe yazarlarımız ile Quality of Magazine Kasım sayısını yine elinizden düşüremeyeceksiniz.
 
161
1