Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

100 sayımızı kutlamanın heyecanı ve hayatın acı gerçekleri…

SALİH KEÇECİ


100 sayımızı kutlamanın heyecanı ve hayatın acı gerçekleri…

Sevgili dostlar ne kadar planlı programlı yaşamaya çalışsak da, yaşam bize her zaman sürprizlerle dolu ilginç anlar, acılar yaşatıyor. Üç ay öncesinden başlayan tatlı bir telaşımız vardı. Çünkü elinizde tuttuğunuz 100. sayımız için bir kutlama yapmak üzere ekibimle birlikte heyecanlı toplantılar yapmaya başladık. İstanbul’un en nezih yemek ve eğlence mekânı Günay’ın yetkilileri ile görüşüp 100. sayımızı kutlamak için anlaştık. Dile kolay, tam yüz ay hiç kesintiye uğramadan, gecikmeden, istikralı bir şekilde her ay başında sizlerle buluşturduk dergimizi. 

Düğün de bizim cenaze de. 
Bildiğiniz gibi her sene haziran ayının ilk haftasında kuruluşumuzu kutluyor ve Quality ödül törenimizi organize ediyoruz. 8 senedir değişmeyen sunucumuz sevgili dostum, kardeşim Vatan Şaşmaz maalesef çok da acı bir şekilde bizlere veda etti. Acımız çok büyük ancak acı gerçek dünya dönüyor, hayat mücadelemiz devam ediyor. Başımız sağ olsun, ailesine sabırlar dilerim. 

Quality’de bu ay
Quality of Magazine’in 100. sayısı dolayısıyla, “Quality’nin en’leri” adı altında özel bir bölüm hazırladık. Bu bölümde kendi alanında öncü ve başarılı, toplum içerisinde saygın ve çok değerli bir yerleri olan isimlere yer verdik.
Kapak konularımız arasında ise iki özel röportajımız var: Biri, iş dünyasının duayeni, Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, diğeri ise yine iş dünyasındaki başarıları ile anılan Orkun Grup Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Karadeniz. Her iki isim de aynı zamanda mutlu aile hayatları ile rol model isimler. Bu röportajları keyifle okuyacaksınız.
Türkiye’nin en köklü ve seçkin kulüplerinden Büyük Kulüp ’ün 135. yaşını kutlaması ise diğer bir kapak konumuz…

Quality Business
Quality Business’ın kapağında bu ay genç ve başarılı bir avukat olan, Ç&Ç Hukuk Bürosu’nun sahibi Çağdaş Çelik var. Genç yaşına rağmen cesur hamleleri ve kararlı tutumu ve duruşu ile tanınan Çelik, hukuk dünyasına ilişkin çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Benim yaptığım röportajı ilgi ile okuyacağınızdan eminim. Yanı sıra Fly-Inn Beach’te bayrağı babası Hakan Dalokay’dan devralan Vedat Ali Dalokay ve Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker’in röportajları da bu bölümde yer alıyor. 

Quality Fashion
Her zaman olduğu gibi yine sizi en son trendlerden haberdar ettiğimiz moda sayfalarımızı ilgi ve keyifle inceleyeceksiniz. Hakan Akkaya’nın New York’taki moda haftasında yaptığı defile, ünlü markaların yeni sezon koleksiyonları, saat ve luxury sayfalarımız ile güzellik sayfamız; sonbahar sezonunun yeniliklerini içeriyor. 

Gözde oyunculardan Selen Görgüzel ile yaptığımız röportaj ve sevgili dostlarım Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin oyunculuk yolunda emin adımlarla ilerleyen oğlu Gökhan Gencebay’ın yeni projeleri bu bölümün haberleri arasında… Haberler, davetler, otomobil, sağlık, kültür-sanat, teknoloji sayfalarımız ve köşe yazarlarımız ile yine dolu dolu bir dergi hazırladık sizlere…
156
1