Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır…

SALİH KEÇECİ


Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır…

Yaz sezonuna yavaş yavaş veda etmeye hazırlanırken bizim içimizde başka bir heyecan var. Malum haziran ayında 8. Yılımızı kutladık ve elinizde 99. Sayımız var. Sözün kısası önümüzdeki ay 100. Sayımızı hazırlayacağız…

Dile kolay, 9. Yıl içindeyiz ve önümüzdeki ay dalya demeye hazırlanıyoruz. Arkamızda bir sponsor, bir holding, bir medya gurubu olmadan ve de son 8 yıl içinde onlarca derginin kapandığı, büyük krizlerin yaşandığı ülkemizde, kesintisiz olarak hiç aksatmadan 99 aydır yayındayız ve sizlere ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Ancak bu günlere gelmemizde hiç şüphesiz reklam verenlerin ve de dostlarımız, yani sizlerin büyük payı var. 100. Sayı için hazırladığımız sürprizlere hazır olun…
Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.     

Quality’de bu ay
Bu ay dergimizin kapağında çok özel bir isim var: Orlando Carlo Calumeno. İş dünyasının en başarılı profesyonellerinden biri olan Orlando Carlo Calumeno, Net Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi, Grup Finans Bölüm Başkanı ve Merit International Hotels &Casino CEO’su. Ancak onu, çok değerli kılan bir başka özelliği daha var: Kendisi aynı zamanda Orlando Carlo Calumeno Koleksiyon ve Arşivleri’nin kurucusu ve sahibi. Calumeno ile koleksiyon ve arşivi üzerine yaptığımız röportajı keyifle okuyacaksınız. 

Diğer kapak konularımız ise Bodrum sayfalarımızda yer alan Yazıcı Ailesi’nin gelinleri Nehir’in doğum günü kutlaması ve portre sayfalarımızda yer alan; tek ve gerçek aşkı kızı Sena (Ağaoğlu) Kırcal ile Ali Ağaoğlu. 

Her yaz olduğu gibi yaz mevsiminin kalbinin attığı Ege sahillerinden; Bodrum’dan çok özel kareler de yine Quality Eylül’ün renkli sayfaları arasında. 

Quality Business
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Dr. MUBA Aesthetics’in sahibi olan Op. Dr. Mbaraka Ljohiy, Quality Business’ın bu ayki kapak konuğu. Tanzanya asıllı estetik doktoru ile estetik dünyası üzerine yaptığımız röportajı ilgi ile okuyacaksınız. 
Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten ve Macaristan İstanbul Başkonsolosu Balázs Hendrich de Business bölümümüzün diğer röportajları. 

Quality Fashion ile yeni sezona merhaba
Bu ay ile birlikte Sonbahar / Kış sezonuna giriyoruz. Moda dünyasındaki yeni sezona bakış, Quality Fashion sayfalarımızda. 

Portre sayfalarımız, davetler, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, dekorasyon, otomobil, teknoloji, kültür sanat sayfalarımız ve ayın astrolojisi ile dergimiz yine çok dolu, çok renkli. 
154
1