Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Mutluluk da acı da hayatın gerçeği

SALİH KEÇECİ


Mutluluk da acı da hayatın gerçeği

Sevgili dostlar,

Yaz mevsiminin bana göre en güzel ayı olan Ağusos Ayı’nın şu ilk günlerinde hepinize bol güneşli, sağlıklı huzur ve mutluluk dolu günler dilerim. Bu ayın benim için özel bir yeri var. Çünkü hem mübarek Kurban Bayramı, hem 30 Ağustos Zafer Bayramı hem de benim doğum günüm bu ay. O zaman hepinize bayram tadında günler dilerim. 
 
Geçtiğimiz ay acı tatlı yaşanmışlıklar da yok değil tabi ki. Bunlardan biri hain kalkışmanın yıldönümü bir diğeri ise Bodrum depremi. Asker, polis, sivil tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlık diliyorum. Bodrum depreminde can kaybı olmaması ile teselli buluyor, “gelen mala gelsin” cümlesi ile teselli buluyorum. Sanat camiasının sevilen isimleri Sezer Sezin ve Harun Kolçak’ın vefatı da acı bir gerçek. Sanat camiasına ve ailelerine başsağlığı dilerim.     

Diyeceğim o ki, hayatın gerçeklerinden kaçamayız, kaçamıyoruz…

O zaman yaşadıklarımızı unutmadan ders çıkararak, acılarımızı içimizde yaşayıp nefes aldığımız sürece her anın, her nefesin kıymetini bilerek, huzur ve barış içinde yaşayalım…  

Quality’de bu ay
Dergimizin Ağustos 2017 sayısı tam bir yaz dergisi oldu. Yaz ayları malum nişan ve düğün ayları. İşte ünlü ailelerin biri düğün, diğeri nişan olan, iki mutluluk haberini kapağımıza taşıdık: 
Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan–Zuhal Doğan çiftinin oğlu Doğan Ali Doğan ile Mersinli iş adamı Hüseyin-Serpil Uysal çiftinin kızları, Fatma Nur (Uysal) ın Çırağan Sarayı’ndaki muhteşem düğünlerinden en özel kareler Quality Ağustos’ta. 
Diğer yandan Çet Yapı Y.K.Başkanı Ahmet-Neşe Çetinsaya'nın kızı Başak Çetinsaya ile iş adamı Aydın-Aysel Yılmaz'ın oğlu Akın Yılmaz’ın nişan törenlerinden en renkli kareler de Quality Ağustos’ta…

Bu ayki kapak röportajımızın konuğu, tıp dünyasının en başarılı, cemiyet hayatının çok sevilen isimlerinden Prof. Dr. Meral (Kozakçıoğlu) Özekici. Kendisi ile yaptığımız röportajı eminiz ilgi ile okuyacaksınız.

Özellikle Bodrum / Çeşme hattında, sahilleri çok renkli. Ünlü tatilciler, sevilen mekânlar, konserler eşliğinde siz de kendinizi orada hissedeceksiniz…  

Quality Business
Bu ayki Business bölümümüzün kapağında bilim dünyasının en başarılı isimlerinden, adeta bir ödül rekortmeni olan Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak var. Bu değerli Bilim insanı, şimdi de İstanbul Kent Üniversitesi’nin kurucu rektörü olarak eğitim dünyasında yeni ufuklara yelken açtı. Eminim keyifle okuyacaksınız.  

Magazin
Televizyonun fenomen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın “Emine Abla”sı Sevil Akı ile yaptığımız özel röportaj ve fotoğraf çekimi, gerçek bir oyuncunun nasıl olması gerektiğinin en çarpıcı örneklerinden birini oluşturuyor. Mutlaka okuyun derim.

Quality Fashion
Quality Fashion, plaj modasının en çarpıcı markaları eşliğinde öncelikle sahillerde bir yolculuğa çıkarıyor okurumuzu. Yanı sıra gündüzden geceye yaz modasının en güzel örnekleri de fashion sayfalarımızda. 

Davetler, partiler, haberler, luxury, güzellik, teknoloji sayfaları ve köşe yazarlarımız ile Quality’nin Ağustos sayısını ay boyunca elinizden düşürmeyeceksiniz. bu ay da dolu dolu bir dergi sunuyor.

152
1