Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gelenek bozulmadı “Quality ödülleri” sahiplerini buldu…

SALİH KEÇECİ


Gelenek bozulmadı “Quality ödülleri” sahiplerini buldu…

Sevgili dostlar, geçtiğimiz ay malum mübarek ramazan ayı idi. Bildiğiniz gibi her sene haziran ayının ilk haftasında yaptığımız ve geleneksel hale gelen kutlamamız ve ödül törenimiz vardı. 
Ramazana denk gelmesine rağmen radikal bir karar alarak bu geleneği bozmadık ve 5 Haziran’da Quality 8. Yıl kutlaması ve 8. Quality Ödül Töreni’ni her zamanki gibi Suada’da yapacaktık . 
Ancak gecemize bir hafta kala davetiyelerimiz de dağıtılmasına rağmen Suada (Galatasaray Adası) yıkıldığı için mekan değiştirmek zorunda kaldık. Bu kritik dönemde bize kapılarını açarak, mükemmel bir geceye daha imza atmamızı sağlayan Portaxe’in sahibi Lütfü Sapmaz ve ekibine çok teşekkür ederim.   
   
Teşekkürler;
Bu günlere siz sevgili dostlarımız, müşterilerimiz, reklam verenler ve reklam ajansları ile hep birlikte el ele omuz omuza vererek geldik. 2009 Haziran ayından bu güne dek yanımızda olan siz değerli dostlarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız.    

Tabii ki böyle büyük organizasyonları yapmak hiç de kolay değil. O nedenle Ana Sponsorumuz Ağaoğlu Şirketler Grubu başta olmak üzere, Merit Internotional’a, Bisse’ye, Newest’e, Rocks Hotel’e, teşekkür ederim. Çözüm ortağımız Seus Medya’ya,  görkemli pastamızı hazırlayan Pelit’e, ses ve ışık düzenini yapan MyMusic’e, İstanbul’un en şık ve seçkin mekânlarından biri olarak gecemize ev sahipliği yapan Portaxe yönetimine ve ekibine çok teşekkür ederim. 

Düğün de bizim, cenaze de bizim…
Geçtiğimiz ay maalesef zamansız ve acı kayıplar yaşadık. Önce sevgili Ayşe Aral, hemen ardından Mehmet Tuna’nın vefatı hepimizi derinden üzdü. Yıllara dayanan bu iki efsane dostumu peş peşe kaybetmenin acısı ile bayrama girdik.  Rabbim günahlarını affetsin, ailelerine sabırlar dilerim. Mekanları cennet olsun. 
Ramazan, Ödül törenimiz, cenazelerimiz ve bayram!... Hepsi peşpeşe geldi. Yapacak hiç bir şey yok. Dünya dönüyor, “Düğün de bizim, cenaze de bizim” kalın sağlıcakla.

Quality’de bu ay
Dergimizin 8. Yıl kutlaması ve Ödül Törenimizden çok özel kareler ile size çok özel bir sayı hazırladık. İş, Sanat ve Medya dünyasının “En Quality” isimleri ve markaları ödül lamanın mutluluğunu yaşadı. Gecemize katılan siz değerli dostlarımızın en güzel kareleri dergimize renk kattı.   

Özlemle beklenen yaz sezonu nihayet geldi. Ramazan Bayramı tatili ile birlikte tatil beldeleri de şenlendi. Quality Temmuz sayısında yaz sezonunun ilk renklerine vazgeçilmez tatil beldemiz Bodrum’dan karelerle yer verdik. 

Business bölümümüzde, networker olduktan sonra hayatları değişen Dilek Büyükköstenceli ve eşinin başarı hikâyelerini okuyacaksınız. Ayrıca Türk resim sanatının en değerli isimlerinden Muzaffer Akyol ile yaptığım keyifli sanat söyleşisinden sizin de aynı keyfi alacağınızı umuyorum. 

Magazin bölümümüzde genç aktörlerden; televizyonun ilgi ile izlenen dizisi “Savaşçı”nın Yüzbaşı Kağan Bozok’u Berk Oktay ile yaptığım yine çok keyifli bir röportaj yer alıyor. 
Fashion bölümümüzde ise yaz sezonunun tüm renklerini bir arada bulacak, kendinizi bir an evvel gecelere ve sahillere atmak isteyecek, yanı sıra ünlü modacı Yıldırım Mayruk’la bir zaman yolculuğuna çıkacaksınız. Ayrıca davetler, haberler, luxury, güzellik, kültür-sanat, sağlık, sayfalarımız ve köşe yazarlarımız ile Temmuz sayımızı ay boyunca elinizden düşürmeyeceksiniz.

146
1