Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Geleneksel Quality gecesine geri sayım başladı

SALİH KEÇECİ


Geleneksel Quality gecesine geri sayım başladı

Sevgili dostlar, bir yandan size her ay zevkle okuduğunuz yeni bir sayı hazırlarken bir yandan da dergimizin 8. Yıl Kutlaması ve geleneksel hale gelen “Quality Ödül Töreni” hazırlıklarımız devam ediyor. 

Haziran ayının ilk haftasında her zaman olduğu gibi Suada’da ( Galatasaray Adası) düzenlediğimiz Quality of Magazine’in 8. Yıl Kutlaması ve 8. Quality Ödül Töreni için geri sayım da başladı. Hazırlıklarımız neredeyse tamamlanmak üzere. 8. yılın haklı gurur ve coşkusunu, ilk günden bu yana hep yanımızda olan siz değerli Quality of Magazine okurları, reklam veren değerli müşterilerimiz ve ajanslar ile böyle gecelerin olmazsa olmazı değerli sponsorlarımızla haziran ayının ilk haftasında paylaşacağız. 

Anneler Günü’nüz kutlu olsun
Quality of Magazine olarak, Anneler Günü’ne özel bir dosya hazırladık. Sosyal yaşamın ve sanat dünyasının ünlü anneleri çocukları ile birlikte objektifimizin karşısına geçtiler; Anneler Günü ile ilgili duygu ve düşüncelerini Quality okurları ile paylaştılar. Bu sıcacık kareler eşliğinde tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum.

Quality’de bu ay
Bu ay ana röportaj konuğumuz eğitim dünyasına iki okul birden kazandıran ünlü Modacı Faruk Saraç. Kendi adını taşıyan iki moda akademisinde ömrünü eğitime adayan Saraç ile yaptığımız keyifli söyleşi birçok anlamlı mesaj içeriyor. 

Magazin bölümünde ise ünlü bir anne-babanın; Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin oğlu olmasına rağmen kendi başarıları ile anılmak isteyen genç ve yakışıklı oyuncu adayı Gökhan Gencebay, ilk röportajını dergimiz Quality of Magazine’e verdi. Çok yakında kameralar karşısına geçmeye hazırlanan Gökhan Gencebay şimdiden genç kızların gözdesi olmaya aday.

Quality Business
Ünü ve başarısı ülke sınırlarını aşan Emsal Doğan Güzellik Merkezi’nin sahibi Estetisyen Emsal Doğan, büyük hedeflerinin yolunda emin adımlarla ilerleyen Kiğılı Kreatif Direktörü Sayit Çakıcı, ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül, Quality Business’ın bu ayki konukları arasında. 

Quality Fashion’da bahar trendleri
Ünlü markaların bahar trendlerini yansıtan koleksiyonları ve stil önerilerinin yer aldığı Quality Fashion; luxury, güzellik, davetler, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, dekorasyon, otomobil, teknoloji, Anneler Günü hediye önerileri ve kültür sanat sayfalarımız ile dergimiz bahar coşkusunu siz değerli okurları ile paylaşıyor.
Bol güneşli, keyifli ve sağlıklı bir ay olmasını dileyerek sizleri dergimizle baş başa bırakıyorum. 

Önümüzdeki ay buluşmak üzere… 

142
1