Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Mesele vatansa gerisi teferruat…

SALİH KEÇECİ


Mesele vatansa gerisi teferruat…

Sevgili dostlar, Nisan ayı baharın müjdecisi, toprağın canlandığı, çiçeklerin açtığı ve içimizin kıpır kıpır olduğu bir ay. 23 Nisan’da yüce Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacağız. Ayrıca hepimizin bildiği gibi 16 Nisan’da yeni anayasa için referandum var, yani sandık başına gideceğiz.

Her şeyden önce bir vatandaşlık görevi olarak, herkesin sandık başına giderek oyunu kullanması gerekir. Oyunuzun rengi ne olursa olsun, sonuç ne çıkarsa çıksın, önemli olan ülkemizin, milletimizin geleceği ve refahı. Çoğumuzun hayranı olduğu, ABD, İngiltere ve Avrupa gerçek yüzünü gösterdi. Hepimizin arkasına yaslanıp bir değil iki kere düşünmesi gerekir. Ülkesini, vatanını, milletini seven biri olarak diyorum ki; “Mesele vatansa gerisi teferruat.” 

Acımız derin
Büyük Kulüp’ün efsane başkanı sevgili dostum, ağabeyim Duran Akbulut’un vefatını öğrenmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.  

Quality’de bu ay
Dergimizin bu sayısında, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nu farklı bir bakış açısı ile ele alarak kapağa taşıdık. “Bu kez konumuz aşk değil, iş” diyerek, bilinmeyen yada konuşulmayan yönleri ile Ali Ağaoğlu’nu anlattık. Benim kalemimden okuyacağınız bu yazı, sizleri hem şaşırtacak hem de düşündürecek. Devamında da “Prensesim” dediği kızı Sena Ağaoğlu Kırcal’a, bu kez tüm geniş ailenin katıldığı ve Uludağ’da yaptığı ikinci kına gecesi ve düğünün renkli fotoğrafları ve detayları var.  
Ayrıca bu sayımızda, üç yıl önce aramızdan ayrılan unutulmaz aşk şarkılarının “Usta”sı Kayahan’ı, eşi İpek Açar ile evinde yaptığımız çok özel röportajı eşliğinde anıyoruz. 

Quality Business
Bisse Yönetim Kurulu Başkan Vekili Asiye Kefeli, hem kişisel olarak hem de Bisse adına sivil toplum kuruluşları ile olan yakın bağı ve onlara desteği ile tanınıyor. Asiye Hanım, Quality Business için Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Ramazan Baş ile bir röportaj yaptı. Bu röportajı ilgi ile okuyacaksınız. İş dünyasının profesyonel isimlerinden Gülferi Yıldırım da, kurucusu olduğu ve bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirecekleri Zihin Ruh Beden Festivali’ni Quality Business’a anlattı. En son sektörel haberler de yine Quality Business’ta yer alıyor. 

Quality Fashion
İlkbahar coşkusunun iyiden hissedildiği bugünlerde Quality Fashion sayfaları da bu coşkuya katılıyor. Stil önerileri, ünlü yerli ve yabancı markaların ilkbahar koleksiyonları ile içiniz kıpır kıpır olacak. Luxury ve güzellik sayfalarımızda da yine ilkbahar esintileri var.

139
1