Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun

SALİH KEÇECİ


Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun

Sevgili dostlar,

Soğuk ve kasvetli havanın dağılmaya yüz tuttuğu, baharın yüzünü gösterdiği şu günlerde her nedense içim kıpır kıpır ve umut dolu. Acaba 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığımız bu özel sayının etkisi var mı diye düşünmeden edemiyorum. 

Bizi dokuz ay karnında taşıyan, bin bir emekle büyüten anamız, kardeşimiz, sevgilimiz, eşimiz ya da hayat arkadaşımız olan kadınlarımızı yılın sadece bir gününde hatırlamak şahsen içimi burkuyor. Onlar olmasa biz olamazdık. Bizi kim dünyaya getirecekti? 

O nedenle TV8’deki sabah programı “Aramızda Kalmasın”da konu açıldıkça söylediğim gibi, “Kadınlarımız hayatımızın vazgeçilmezi ve bizim için özel olanlar da baş tacımız. Kadına kalkan eller kırılsın, çocuk gelinler dramı son bulsun, kadına taciz ve tecavüzün olmadığı bir dünya olsun” dileklerimle, tüm kadınlarımızın “Dünya Kadınlar Günü”nü kutlarım. 

Quality’de bu ay
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, dergimizin bu sayısında, pozitif ayrımcılık yaptık. Bu konsept çerçevesinde ana kapak röportajımızın konuğu, “Yetenek Avcısı” olarak tanınan, son zamanlarda ise daha çok uluslararası lobi faaliyetlerindeki başarısı ile anılan Tülay Demir Oktay. Kendisi ile Ruffles Hotel’de özel bir röportaj ve fotoğraf çekimi yaptık. Tülay Demir Oktay, röportajında kadınlara çok güzel mesajlar verdi. 
Ayrıca portre sayfalarımızı da yine Kadınlar Günü’ne özel olarak iş ve cemiyet yaşamının sevilen isimlerinin “Kadınca mesajları”na ayırdık. 

Quality Business
Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, As Başkan Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Hüseyin Mican ve Metin Albayrak Quality Business’ın bu ayki renkli konukları arasında. Selah Tersaneleri Yönetim Kurulu Üyesi, Es Line Yönetim Kurulu Başkanı Emirhan Selah, Beyin Cerrahı Prof. Dr. Bülent Düz ve Mimar Emel Balcı ile yaptığımız röportajları da ilgi ile okuyacaksınız.

Quality Fashion
İlkbaharın göz kırptığı bugünlerde yeni sezonun tüm trend kodları Quality Fashion sayfalarımızda. Stil önerileri, ünlü yerli ve yabancı markaların ilkbahar koleksiyonları şimdiden içinizi ısıtacak. Luxury ve güzellik sayfalarımızda da yine yeni sezonun yenilikleri var.

Ayrıca davetler, aktüel haberler, magazin, kültür-sanat, otomobil, teknoloji, sağlık sayfalarımız, köşe yazarlarımız ile dergimiz, her sayfasında ilkbaharın tüm canlılığını yansıtıyor…

136
1