Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

SALİH KEÇECİ


Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

#hayatınasahipçık

Sevgili dostlar, geçtiğimiz ay İstanbul’un dünya çapında bilinen eğlence mekânı Reina’da yaşadığımız terör saldırısı hepimizin yüreğini dağladı. Yaşadığımız bu ve benzeri terör olayları, bizi derinden üzüntüye boğsa da hayat devam ediyor. Amacı korku salmak, ekonomiyi baltalamak olan bu tür menfur olaylar bizi yıldıramaz. Hepimiz bu menfur terör saldırılarına tepkimizi koyduk tabii ki. #hayatınasahipçık şeklinde çığ gibi büyüyen ortak tavra biz de katılıyoruz ve “Hayatına sahip çık” diyoruz.

Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun
Bu ay 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla özel bir sayı hazırladık. Dergimizin kapağında, çok güzel bir çift var: Çet İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Çetinsaya ve zarif eşi Berna Çetinsaya. Çiftin evlerine konuk olduk ve mutluluklarını sayfalarımıza taşıdık. 
Portre sayfalarımızda da yine çoğu evliliklerinde uzun yılları geride bırakan cemiyet ve iş dünyasının sevilen çiftlerine yer verdik. Onların yıllanan aşkları tüm çiftlere nasip olsun diyoruz ve hepinizin Sevgililer Günü’nüzü kutluyoruz. 

Quality Business
Dergimizin Business bölümünde bu ay Özartaş Avize Yönetim Kurulu Başkanı Altay Özgen, Memorial Sağlık Grubu Otelcilik Direktörü Göksenin Kürkçü, Fatih Kıral Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Onur Kıral, BSK Yapım Yönetim Kurulu Başkanı Çağrı Bingüller, Astoria AVM Genel Müdürü Ümit Teoman ile yaptığımız röportajlar ve sektörden haberler yer alıyor. 

Quality Fashion, luxury, güzellik ve aşka dair trendler 
Quality Fashion’da, Sevgililer Günü’ne özel stil önerilerinin yanı sıra ünlü markaların koleksiyonları sizi moda dünyasında renkli bir yolculuğa çıkarıyor. Luxury, güzellik ve bülten sayfalarımızda da yine Sevgililer Günü için hediye, makyaj ve mekân önerileri yer alıyor. 

Yanı sıra kısa haberler, magazin, kültür-sanat, otomobil, teknoloji, mekân, sağlık ve köşe yazarlarımız ile Quality Magazine yine çok dolu yine çok renkli…

134
1