Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Daha huzurlu ve mutlu bir yıl olsun

SALİH KEÇECİ


Daha huzurlu ve mutlu bir yıl olsun

Sevgili dostlar, yaşadığımız hain kalkışma, terör olayları, kaybettiğimiz canlar, şehitlerimiz ve de ekonomik sıkıntı nedeniyle sanırım Cumhuriyet Tarihi’mizin en zor senesini geride bıraktık.  Ancak tüm bu olumsuz olayların yanı sıra yine Cumhuriyet Tarihi’mizin en büyük projeleri olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü, Avrasya Tüneli gibi dünya çapında projelerin ülkemize kazandırılması çok büyük bir başarı. 

Yeni yılın bu ilk günlerinde hepinize daha huzurlu, sağlıklı, mutlu ve yatırımların devam ettiği, ekonomik sıkıntıların sona erdiği bir yıl yıl dilerim. 
   
Quality’de bu ay
İnşaat dünyasının efsane İş adamı Ali Ağaoğlu, biricik kızı Sena’yı gelin etti. Bursalı iş adamı Mustafa Kırcal’ın oğlu Koray Kırcal ile sade, mütevazı bir düğün ile hayatını birleştiren Sena kardeşimize ömür boyu mutluluklar dileriz. 

3. Havalimanı ve çevre yolları inşaatının alt yapısını üstlenen Orkun Group’un Başkan vekili Orkun Karadaniz ve eşi Hülya Hanım, muhteşem malikânelerinin kapısını ilk kez dergimiz Quality için açtı. Yeni yıla sayılı günler kala çocukları ile birlikte yaptığımız fotoğraf çekimi ve sohbet, sayfalarımızı süslüyor. 

Cemiyet ve iş dünyasının sevilen isimlerinden oluşan portre sayfalarımız, yeni yıl davetleri, sosyal sorumluluk projeleri, açılışlar, sergi kokteylleri ve çok özel organizasyonlardan oluşan davet sayfalarımız İstanbul’un hareketli sosyal yaşamını yansıtıyor.

Quality Business
Açıkhava reklamcılığının duayenlerinden, Square Group Eş Başkanı İrfan Karakaş, Dünyagöz Ataköy Hastanesi Müdürü Nihal Kaya, Banu Ergin PR Ajans Başkanı Banu Ergin ile yaptığımız röportajlar ve sektörden haberler, Business bölümümüzde…
Quality Fashion ile kış modası
Kış modasının tüm trendlerini yansıtan markalar ve koleksiyonları içinizi ısıtacak. Luxury ve mücevher sayfalarımız ise gözlerinizi kamaştıracak. 2017’nin en yeni kozmetik ürünleri, güzellik sayfamızda. Yine 2017’nin kadın ve erkek saç modasını ise Orhan Bademli ile Şükrü Dudu anlatıyor.   


Bu ay çifte dergi: Quality of Magazine ve Quality İnşaat
Her sene olduğu gibi bu yılın ilk sayınında yine bir inşaat eki hazırladık. Quality İnşaat’ta sektörün önde gelen firmalarına ait projelerin haberleri ve içeriği ile keyifle okuyacağınız 2. bir dergi olarak dergimiz Quality of Magazine ile birlikte ücretsiz olarak dağıtılacak. Eminim keyifle inceleyeceksiniz. 
131
1