Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality’de bu ay

SALİH KEÇECİ


Quality’de bu ay

Sevgili dostlar, geçtiğimiz ay sonbahar yağmurlarının başlamasına ramak kala yazdan kalma güneşli bir günde sevgili dostum İlhan Karadeniz, “Salih şantiyede bir çiftlik kurdum. Atlar, tavuklar, kaz, ördek, geyik, keklik ne ararsan var. Atla gel, biraz keyif yapalım.” dediğinde, “O zaman eşini, çocuklarını topla, güzel bir çekim yapalım.” dedim.   
 
Güneşli bir sonbahar gününde, 3. Havalimanı inşaatı alt yapısını üstlenen Orkun Group Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Karadeniz’in, inşaat şantiyesinde kurduğu çiftliğe konuk olduk. İlhan Bey’in eşi, oğlu ve kızları ile yapığımız sıcak sohbet ve muhteşem çekimleri kapağımıza da taşıdık. Bir inşaat şantiyesinde yaratılan bu çiftlik sanırım dünyada bir ilk. Bu röportajının renkli karelerine bakmaya doyamayacaksınız.

53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nden renkl kareler, ünlü modacı Faruk Saraç’ın Kapalıçarşı’da gerçekleştirdiği “Geçmişten günümüze Kapalıçarşı” defilesi, Ağaoğlu My Club’ın yaza veda partisi ile Ateşehir’deki Watergarden’ın açılış daveti ve daha birçok kutlama ve davetler yeni sayımızın renkli sayfaları arasında.

Sonbahar düğünleri
Tıpkı geçtiğimiz sayıda olduğu gibi bu sayımızda da mutluluk haberlerine yer verdik; Yılmaz Ulusoy’un yeğeni Ömer Avşar ile Ebru Büyükşahin Maslak Steigenberger Hotel’de, İş adamı Talip Öztürk’ün kızı Büşra Öztürk ile Cihan Karatepe Portaxe Baltalimanı’nda, TOCC Hukuk Bürosu’nun ortaklarından Hasan Tanyol ile Avukat Yasemin Hotan Büyük Kulüp'te, Mehmet Ali Yılmaz ile Tuğba Cansızoğlu yine Büyük Kulüp’te düzenlenen görkemli düğün törenleri ile mutluluğa evet dediler. 

Quality Business
Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, Bretz Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Ata, bu ayki business konuklarımız… Ayrıca yooistanbul reklam lansmanı, Mücevher Fuarı gibi ekonomi dünyasından haberler de Business bölümümüzde…

Quality Magazin
Kendi adını taşıyan tiyatrosu ile ilk oyununu sahnelemeye hazırlanan Çiğdem Tunç ile dizi, sinema dünyasının karakter oyuncularından Tolga Yüce röportajlarımızı keyifle okuyacaksınız. 

Modanın kalbi Quality Fashion’da atıyor
Geçtiğimiz ay İstanbul’da moda rüzgârları estiren Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, sonbahardan kışa doğru en çarpıcı stil önerileri ve ünlü markaların yeni sezon koleksiyonları Quality Fashion sayfalarımızda. Ayrıca portreler, kısa haberler, köşe yazarlarımız, güzellik, dekorasyon, teknoloji ve kültür sanat sayfalarımız ile dergimiz yine çok dolu, çok renkli. 

126
1