Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sizlerle beraber büyüyoruz

SALİH KEÇECİ


Sizlerle beraber büyüyoruz

Sevgili dostlar hepinizin bildiği gibi, geçtiğimiz ay 7. Yılımızı kutladık ve 7. Quality Ödülleri sahiplerini buldu. Suada’da (Galatasaray Adası) düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen kutlama ve ödül törenimiz oldukça ses getirdi. 

Biz bu günlere siz sevgili dostlarımız, müşterilerimiz, reklam verenler ve reklam ajansları ile hep birlikte el ele omuz omuza vererek geldik. 2009 Haziran ayından bu güne dek yanımızda olan siz değerli dostlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız.    


Sponsorlarımız ve çözüm ortaklarımız, 
Tabi ki böyle büyük organizasyonları yapmak hiç de kolay değil. O nedenle Ana Sponsorumuz FK Tasarım Mobilya İnşaat’ın sahibi Fatih ve Faik Kahraman kardeşler başta olmak üzere, Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi- Muhabbet, Daffari, Erkan İnşaat, Hard Line, Erad Grup, Radison Blu Hotel- Şişli, Nolte ve Medicana Çamlıca Hastanesi yetkililerine, çözüm ortaklarımız Fashion Art, Event Point, Nar Boat, İyi Fikir Reklam Atölyesi, Banu Ergin Pr, görkemli pastamızı yapan Pelit ve mükemmel bir ev sahipliği ile konuklarımızı ağırlayan Suada (Galatasaray Adası) ekibine çok teşekkür ederim.  

Ve tabi ki kutlama ve ödül töreni sonrasında, muhteşem sesi ile unutulmaz bir konser ile gecemize ayrı bir renk ve lezzet katan sevgili Linet ve ekibine ayrıca teşekkür ederim. 


Quality Ailesi; 
Tabi ki alkışların ve teşekkürlerin en önemlisi, sevgili fedakar eşim Semra Keçeci başta olmak üzere, büyük bir fedakarlık ve özveri ile çalışan Eda Keçeci Memiş, Berna Tuna Fenemen, Rıfat Kurt, Gözde Kılıç, İlyas Hayri, Burcu Nazlı Dağyeli Durmuş, Eray Kabil, stajyerlerimiz …..,………..,  den oluşan QUALITY of Magazine ailesine. Çünkü bu güzel dergiyi  ben değil, BİZ yapıyoruz.  

Ve de her sene olduğu gibi bu sene de sunucularımız Gamze Karaman, Vatan şaşmaz ve ekip fotoğraflarımızı çeken Zeynel Abidin Ağgül’e çok teşekkür ederim.
Ve elinizde tutuğunuz Temmuz sayımızda Quality 7. Yıl Kutlaması ve 7. Quality Ödül Töreni’nin tüm güzelliklerini yansıtmaya çalıştığımız dergimizle sizleri baş başa bırakıyorum. Önümüzdeki ay yeniden buluşuncaya dek sağlıcakla kalın. 

Salih Keçeci   
118
1