Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Teşekkürler...

SALİH KEÇECİ


Teşekkürler...

Sevgili dostlar,
Bugün hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. 7 yıl önce yine bu ayda siz değerli dostlarım, arkadaşlarım ve reklamverenlerle çıktığımız bu yolda, 7 seneyi doldurmanın heyecanı ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim.

Dergimiz Quality’nin 7. Yıl Kutlaması ve 7. Quality Ödül Töreni’nde yanımızda olan siz değerli dostlarımız ve değerli okurlarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. 

Tabii ki böyle kutlamalar kolay yapılmıyor. Manevi değerlerin yanı sıra önemli bir bütçe de gerekli. İşte tam da bu noktada 7.yılımızda bizlere manevi desteklerinin yanı sıra maddi desteği olan başta Ana Sponsorumuz olan FK Tasarım Mobilya olmak üzere çok değerli sponsorlarımız, Erkan Şirketler Grubu, Daffari, Radison Blue, Kavi Gıda, Erad Grup, Rocks Otel –Kıbrıs, Medicana Hsataneleri’ne huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ederim.

Ayrıca Etkinlik Sponsorlarımız Pelit, Fashion Art, İnterpess, Event Point, Nar Boats, Banu Ergin Pr ve mükemmel bir ev sahipliği ile bizleri onurlandıran SuAda yönetimine ve ekibine teşekkür ederim. 

Quality Haziran
Dergimizin bu özel sayısında Ana kapak röportajımız, kişiye özel VIP araç tasarımında bir dünya markası olan Erad Grup Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Gül. Kendisi ile başarı hikâyesini konuştuk. İş dünyasının seçkin isimleri ve çocukları eşliğinde Babalar Günü’nü kutladık. Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun en küçük oğlu Ali Ege’nin Babalar Günü tadındaki doğum gününden renkli karelere yer verdik. 7. Quality Yıl Dönümü Kutlaması ve 7. Quality Ödül Töreni’mizin konuk sanatçısı Linet ile çok özel bir fotoğraf çekimi ve röportaj yaptık.

Quality Business’ta hepsi kendi alanında başarılı isimlerin röportajları yer alıyor; Ebru Uygun, Emsal Doğan, Hasan Özay, Serkan Torun.
Bu sayımızda, geçtiğimiz bir yılda neler yaptığımızı hatırlatan bir bölüm de yer alıyor. 

Quality Fashion’da plaj modasının ve yaz sezonunun en çarpıcı örnekleri yer alıyor. Ayrıca davetler, haberler, luxury, güzellik, kültür-sanat, sağlık, Babalar Günü hediye önerileri sayfalarımız ve köşe yazarlarımız ile Haziran sayımız ay boyunca elinizden düşmeyecek. 

Quality of Magazine ekibi olarak her yıl dönümünde artık geleneksel hale getirdiğimiz ekip fotomuz için yine ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül’ün sihirli objektifinin karşısına geçtik. Bu yıl da çektiği fotoğrafla ekibimizi ölümsüzleştiren eski dostuma çok teşekkür ediyorum.
115
1