Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Acı, Göz yaşı, Mutluluk; “Dünya gerçeği bu mu?"

SALİH KEÇECİ


Acı, Göz yaşı, Mutluluk; “Dünya gerçeği bu mu?"

Sevgili dostlar, 

Hayat acı gerçeklerde su gibi akıp gidiyor. Acı haberler de peş peşe geliyor. Önce Reha Muhtar annesini kaybetti. Ardından Attila Özdemiroğlu’nu kaybettik. Ailelerine ve dostlarına sabırlar dilerim, mekânları cennet olsun. Ve dergimizi baskıya hazırladığımız son günlerde benim için çok özel bir dost olan Hasan Hacısüleymanoğlu’nun acı haberi geldi. Hasan Hacısüleymanoğlu, genç yaşta zamansız bir şekilde aramızdan ayrılışı ile başta Hacısüleymanoğlu Ailesi’ni ve tüm sevenlerini yasa boğdu. Dua etmekten başka yapacak bir şey gelmiyor elimizden, yüce rabbim mekânlarını cennet eylesin. Cenaze dönüşü bu satırları yazarken, hiç ölmeyecekmiş gibi, yine dünya derdine düşmüştük…

Anneler Günü’nüz kutlu olsun
Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler Günü. Bu yüzden öncelikle tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum. Zaten bu sayımızda portre sayfalarımızı da cemiyet yaşamının ünlü anne ve çocuklarının özel pozları ile paylaştıkları duygulara ayırdık. 

Heyecan dorukta
Dergimizin Mayıs sayısını hazırlarken, Quality of Magazine’in 7. Yıl Kutlaması ve 7. Quality Ödül Töreni’nin hazırlıklarını da neredeyse tamamladık. Tahmin edersiniz ki heyecanımız dorukta. Dile kolay, 7. Yılımız doluyor önümüzdeki ay 8’den gün alacağız. İlk günden bu yana hep yanımızda olan siz değerli Quality okurları, reklamveren ve sponsorlarımız, başımızın tacı. Bugünlere hep birlikte geldik.

Quality’de bu ay
Bu ay ana röportaj konuğumuz Ömer Faruk- Evrim Kırmızıtaş Başaran çifti. Re-Max’in Dünya 5.si olan başarılı gayrimenkul uzmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ve Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran, evliliklerindeki ve iş yaşamlarındaki başarılarının sırrını ve hedeflerini anlattı. 

Quality Business
Verdi Avukatlık Ortaklığı Ortak-Avukat, Ressam Akın Ekici Business bölümünün kapak röportajı. Bu çok yönlü hukukçu-ressamın hayat örgüsü ve başarıları herkese ilham olacak türden. Ayrıca; Bisse Pazarlama Grup Başkanı Onur Kefeli, Aksesuar Group Yönetici Ortağı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür’ü Murat Kanberoğlu, Ressam Ayşe Banu Gökalp, Ezo Sunal Çocuk Atölyesi sahibi, Okul Öncesi Eğitimi Uzmanı Ezo Sunal da Quality Business’ın bu ayki konukları arasında. 

Quality Fashion ve dolu dolu bir dergi
Ünlü markaların yaz coşkusunu yansıtan koleksiyonları ve stil önerilerinin yer aldığı Quality Fashion, magazin bölümünde Muazzez Ersoy röportajı, davetler, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, dekorasyon, otomobil, teknoloji, Anneler Günü hediye önerileri ve kültür sanat sayfalarımız ile dergimiz yine çok dolu, çok renkli. Önümüzdeki ay yeni sayımızda buluşana dek keyifli, huzurlu ve mutlu bir ay dilerim. 


113
1