Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Baharla birlikte yeni umutlar, yeni heyecanlar

SALİH KEÇECİ


Baharla birlikte yeni umutlar, yeni heyecanlar

Sevgili dostlar
Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Her gün, maddi manevi birçok güçlükle sınanıyoruz. Diğer yandan hayatımızı da devam ettirmeye çalışıyoruz. Bu yüzden sözü fazla uzatmadan tek bir şey söylemek istiyorum: Gün, birlik, beraberlik ve dayanışma günü. El birliğiyle zorlukların üstesinden geleceğimize yürekten inanıyorum. 

Dergimizin Nisan sayısını hazırlarken, Quality of Magazine’in 7. Yıl Kutlaması ve 7. Quality Ödül Töreni’nin hazırlıklarında son aşamaya geldik. Dolayısıyla baharla birlikte hem umut doluyuz hem de büyük bir heyecan içindeyiz. Bu güne kadar bizlerle birlikte olan siz değerli dostlarımıza ve sponsorlarımıza yürekten teşekkür ederiz. 

Quality’de bu ay
Bu ay ana röportaj konuğumuz, Emel Yıldırım. Bir dönem podyumda fırtına gibi esen Emel Yıldırım, şimdi moda dünyasının tasarımcı isimleri arasında anılıyor. Kendi tasarımları ile ses getiren Emel Yıldırım ile Nişantaşı’nda yeni açtığı mağazası Chance by Emel Yıldırım’ı ve gelecek projelerini konuştuk. 

Quality Business
Başarıları ile anılan genç iş adamı Avrupa Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli, Business bölümünün kapak röportajı. Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, Astas Alçı Dekorasyon Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kaplan, Homteks Yönetici Ortağı Jeff Mano ve Diamond Bridge CEO’su Hande Eyilik, bu bölümün diğer röportajları. 

Quality Fashion ve renkli bir bahar sayısı
Hem yerli hem de yabancı markaların insanın içini açan bahar koleksiyonları ve stil önerilerinin yer aldığı Quality Fashion, portreler, davetler, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, dekorasyon, otomobil, teknoloji ve kültür sanat sayfalarımız ile dergimiz yine çok dolu, çok renkli. Önümüzdeki ay yeni sayımızda buluşana dek keyifli, huzurlu ve mutlu bir ay dilerim. 
111
1