Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kadınlar başımızın tacı

SALİH KEÇECİ


Kadınlar başımızın tacı

Sevgili dostlar

Acısı ile tatlısı ile 2016’nın üçüncü ayına girdik. Bir yandan size yeni bir sayı daha hazırlamanın mutluluğunu yaşarken diğer yandan bu sene yedinci yılımızı kutlama ve 7. Quality Ödül Töreni’ni n hazırlıklarına başlamanın heyecanı içindeyiz. 

Malum 8 Mart’ta tüm dünyada Kadınlar Günü kutlanıyor. Biz de Quality of Magazine olarak kadın ağırlıklı bir sayı hazırladık. Umarım beğenirsiniz.

Quality’de bu ay
Bu ay ana röportaj konuğumuz, Reina, Suada, Nomads gibi gece hayatına damga vuran mekânları bünyesinde barındıran Su Entertaintment Group İşletme Ortağı Ali Ünal’ın eşi Ayşegül Ünal. Adını başarılı işletmeciler arasına yazdırma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ayşegül Ünal ile Steingenberger Hotel The Maslak Istanbul’un altında geçtiğimiz Kasım ayında açtıkları Suda Kebap’ta samimi, keyifli ve “çok lezzetli” bir söyleşi yaptık. Portrelerimizde ise yine kendi alanında çok başarılı isimlerden derlediğimiz kadınlarımızdan Dünya Kadınlar Günü’ne özel mesajlara yer verdik.

Quality Business
Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Seyfi Beyaz, bugüne kadar ihracat ağırlıklı çalışan ve artık iç piyasaya da giren Serpil markasının sahibi, SRP Turizm Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Çelikkan, Dilek Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Finans Uzmanı Nihan Dilek, Tasarım mücevherde dünya markası olan ve New York’tan sonra ikinci mağazasını İstanbul’da açan Gürhan Gallerie’s Satış ve Pazarlama Müdürü Ekrem Sağel ve Erte Çocuk Kulübü’nün sahibi Asude Göncü Kaya da Quality Business’ın bu ayki röportaj konukları arasında…

Quality Fashion ve hayata dair her şey 
Dünya markalarının yeni sezon koleksiyonlarından en çarpıcı fotoğraflar ve stil önerilerinin yer aldığı Quality Fashion, davetler, kısa haberler, köşe yazarlarımız, sağlık, estetik, güzellik, dekorasyon, kültür sanat sayfalarımız ile hayata dair her şeyi bulabileceğiniz dolu dolu bir Mart sayısı sizleri bekliyor.
108
1