Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İçim acıyor

SALİH KEÇECİ


İçim acıyor

Sevgili dostlar;
Çok pozitif bir insan olmama rağmen, bu aralar canım sıkkın. Adını koyamadığım bir acı var içimde. Çok belli etmesem de, ruhum daralıyor, keyifsiz gel- gitler yaşıyorum, kelimeler de yediğim lokmalar da boğazıma düğümleniyor zaman zaman. Bugün dergimizin içeriğinden, Sevgililer Günü ekinden, bahsetmek gelmiyor içimden. Kendimi otomatiğe bağlanmış bir robot gibi hissediyorum, içim acıyor… 

Çünkü karlı ve soğuk günler yaşadığımız geçen ay, birbiri peşi sıra acı haberler geldi. Elinizde tutuğunuz dergimizin hazırlıklarını yaptığımız günlerde, aldığımız üzücü vefat haberleri çoğumuzu yürekten yaraladı. 


Başımız sağ olsun
TESYEV (Türkiye Engelliler Spor Yardımlaşma ve Eğitim vakfı) Başkanı sevgili dostum, ağabeyim Yavuz Kocaömer’in babası, bankacılık sektörünün duayen ismi ve İş Bankası’nın eski Genel Müdürü Cahit Kocaömer’i kaybettik. Bir gün sonrasında ise iş dünyamızın Koç’u, benim de tanımaktan ve dostluğundan büyük onur duyduğum Mustafa Koç’u kaybettik. Hemen akabinde ise siyaset dünyasının renkli isimlerinden biri olan Kamer Genç’i kaybettik. O da yetmedi bir gün sonra değerli iş adamlarımızdan Nihat Özdemir’in hayat arkadaşı Gülseren Özdemir’i kaybettik.
Üzüntümüz sonsuz, bu dört değerli ismi anlatmaya ne kelimeler nede benim şu anki ruh halim müsait değil. Yüce rabbim mekânlarını cennet eylesin, Kocaömer, Koç, Genç ve Özdemir ailelerine baş sağlığı dilerim. 

Ben ise hastane çıkışı geldiğim ofiste, dergimizin şubat sayısının son sayfalarını hazırlamakla meşgulüm. Çünkü; bu güne kadar dualarıyla ayakta durduğuna inandığım sevgili babam Hacı Baki Keçeci ise şu aralar hastanede tedavi görüyor.
Ancak acı bir gerçek var ki; hayat devam ediyor. 
Ve bizler yaşamımızı devam ettirebilmek için, sorumluluklarımız olduğu için, çalışmaya ve üretmeye mecburuz. İyi ki varsınız, iyi ki yanımızdasınız. 
106
1