Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sağlık, mutluluk ve ferahlık dolu bir yıl dileği ile

SALİH KEÇECİ


Sağlık, mutluluk ve ferahlık dolu bir yıl dileği ile

Sevgili dostlar, son iki yıl içinde yaşadıklarımıza baktığımda çok da parlak zamanlar geçirdiğimizi söyleyemem maalesef. Öyle ya da böyle koca bir yılı daha geride bıraktık ve 2023’e girdik. Kalbimden ve gönlümden geçen ekonomi çarklarının sağlıklı döndüğü, istikrar, huzur ve kardeşlik duygularının gerçekten yaşanacağı bir yıl olması. Eminim hepinizin dilekleri de bu doğrultudadır. Önce ülkeme sonra tüm dünyaya sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar diliyorum.


Muhteşem bir yeni yıl daveti ile 2022’ye veda ettik

Geçtiğimiz ay Türkiye'nin gözde eğlence mekanı Cahide Palazzo’da bir yeni yıl daveti düzenledik. Eğlencenin tavan yaptığı, misafirlerimizin yüzlerinde tebessüm bırakan ve dillerden düşmeyen yeni yıl davetimizin detaylarını zaten dergimizin sayfalarında okuyacaksınız. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, Cahide Palazzo dekorasyonu, işletmesi, mutfağı ve ekibi ile ülkemiz sınırlarını aşan bir kalitede. Bu nedenle sevgili dostlarım Şehmus Şerbetçi ve İzzet Çapa’yı ve tüm Cahide ailesine bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.  


Sponsorlarımıza teşekkür ederim…

Tabi ki böyle geceler düzenlemek özellikle de günümüz şartlarında çok zorlaştı. Sponsorsuz gece yapmak mümkün değil. Öncelikle Şehmuz Şerbetçi ve İzzet Çapa başta olmak üzere o gece kusursuz bir servis ile bizleri onurlandıran, özel Cahide Show'uyla gecemize renk katan Cahide Palazzo ailesine  çok teşekkür ederim.


Antalya Olimpos’ta geçtiğimiz sene hizmete giren harika butik otel Bablyon Town Hotel'e, Merit Royal Diamond Hotel & Spa'ya, hayatlarımıza 'Geliştirilmiş Kök Hücre' desteği sağlayan Stemregen'e, filo kiralamada ülkemizin önemli değerlerinden YKT Filo Araç Kiralama'ya, lojistik ve nakliyatta Türkiye'nin öncülerinden Karataş Şirketler Grubu'na, gıda sektörünün amiral gemilerinden Nu-Da Gıda'ya, reklam sektörünün önde gelen firmalarından 'Donanım Medya'ya, şarkılarıyla gecemize renk katan Serkan Kaya'ya, içecek Sponsorumuz ADCO Gıda’ya, mekan süslemelerimize imza atan By Mustafa'ya ve çıktığımız yolda mükemmel pastalarıyla her daim yanımızda olan Pelit'e teşekkür etmekten onur duyarım. 


Quality'de bu ay


Dillere destan yeni yıl daveti

Dergimiz Quality of magazine, bu yıl da geleneği bozmadı ve unutulmaz bir yeni yıl daveti ile, Türkiye'nin en gözde eğlence mekanı Cahide Palazzo'da yine uzun süre konuşulacak bir organizasyona imza attı. Bu özel gecede yer alan konuklardan sahne alan sanatçılara, Cahide Show ekibinin mükemmel gösterilerinden bir tablo misali gerçekleşen pasta kesimine her detayıyla ölümsüzleştirdiğimiz anılar, renkli davet sayfamızda sizlerle.


Hedefi dünya markası olmak

Kuruçeşme’de bulunan ve Duygu Sancaklı Dandin’in 2018 yılında kurduğu Lys Flowers&Events, İstanbul’un en önemli otellerinden Mandarin Oriental Bosphorus ile Swissôtel Bosphorus’un çiçek düzenlemesini gerçekleştiriyor. Duygu Hanım, çiçek düzenlemesinden dünya markası olma hedefiyle çıktığı bu yolda hayallerini Quality of Magazine için anlattı.


Quality Business

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve  BJK Yönetim Kurulu’nda yatırımlar, gayrimenkul işletme ve geliştirmeden sorumlu asbaşkan olarak görev yapan Serhan Çetinsaya, başarılarla dolu iş yaşantısıyla iş dünyasının parlayan yıldızları arasında. Serhan Çetinsaya ile başarı dolu hikayesini ve Artaş Grubu'nun gelecek hedeflerini konuştuk.


Quality Sağlık

Microblading ve protez tırnak uygulamalarındaki başarıları ile tanınan, kendi adını verdiği güzellik merkezleri ile sektörde bir marka haline gelen Emsal Doğan, Türkiye ve Almanya’daki şubeleri ile güzellik sektöründe en önemli temsilcilerinden biri olarak öne çıkan çok özel bir iş insanı. Geçtiğimiz aylarda yeni bir atak yapan Emsal Doğan, Nişantaşı Abdi İpekçi caddesinde ED Clinic adını verdiği ilk Medikal Estetik kliniğini açtı. Gezdik, gördük ve Emsal Doğan anlattı biz not aldık.  Güzellik kokan bu röportaj sağlık bölümünde sizlerle.


Davetler, Magazin, Moda, Haber sayfalarımız ve çok daha fazlası renkli sayfalarımızda sizleri bekliyor. 


Sağlıklı ve umutlarımızın yeşerdiği bir yıl dileklerimle,  önümüzdeki ay tekrar görüşene dek kalın sağlıcakla. 

10401
1