Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ciğerlerimiz yanmasın

SALİH KEÇECİ


Ciğerlerimiz yanmasın

Yağmur, çamur, soğuk hava derken özlediğimiz yaz geldi. Geçtiğimiz sene orman yangınları ciğerlerimizi yakmıştı. Bir anlamda ciğerlerimiz yani ağaçlar kül oldu, orman canlıları telef oldu. Maalesef daha yazın başı olmasına rağmen Marmaris’te başlayan yangın yeniden içimizi yaktı. Hepimizin duyarlı olması ve şüpheli durumlarda vatandaşlık görevlerini hatırlaması en büyük dileğimdir. Hepinize sağlıklı ve huzurlu bir yaz dilerim. 


Quality’de bu ay

Dergimizin Temmuz sayısı yine dopdolu içeriklerle karşınızda. Yaz aylarının gelmesiyle renklenen tatil beldeleri, birbirinden iddialı davetler, iç ferahlatan moda sayfaları ve çok özel röportajlar ile dergimizi tek solukta bitireceksiniz.


Dergimizin kapağında bu ay Quality of magazine 13. Yıl Ödül Töreni’nde ‘En Quality Girişimci İş İnsanı’ ödülünü alan insanı Kadir Yücelbaş var. Belçika doğumlu olan ve sağlık, bilişim, maden, yeme içme gibi bir çok alanda gösterdiği faaliyetler ticari faliyetlerin yanı sıra hayırsever kişiliği ile dikkat çeken iş insanı Kadir Yücelbaş, Belçika’dan neden döndüğünü, hakkında merak edilenleri ve hayallerini dergimiz Quality’e anlattı.


Quality Business

Pelit’ten çikolata tadında eşsiz bir müze

Pelit Pastaneleri yarım asırdan fazla hizmet veren ve sektöründe ülkemizin en önde gelen firmasıdır. Pelit’in 3.kuşak temsilcisi olan Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Ayan’dan hem Pelit’in tarihçesini hem de çikolata tutkusunun sanatla buluştuğu dünyada bir benzeri olmayan ilham diyarı ‘Pelit Çikolata Muse’u konuştuk. 

2013 yılında hayallerini süsleyen moda sektörüne, kurduğu Stella by Zeynep Ateş markasıyla hızlı bir giriş yapan, ardından Sirius İstanbul markasını çıkaran Zeynep Özyürek Ateş, modayı bir tutku olarak tanımlıyor. Birçok ünlü ismi giydirerek adından söz ettiren modacı Zeynep Özyürek Ateş, gelecek hedeflerini ve moda serüvenini anlattı.


Quality Sağlık

Sağlık kapağımızda Türk Kanser Derneği Başkanı  Burak Duruman var. Burak Bey ve Türk Kanser Derneği Sağlık ve Eğitim Direktörü Ezgi Polat’tan cilt kanserine dair çok özel bilgiler sayfalarımızda. Özellikle yaz güneşinden faydalanırken nasıl korunmamız konusundaki tavsiyeleri çok önemli.

 

Smile Hair Clinic Kurucu Ortağı Dr. Gökay Bilgin saçlarınızın bakımı ve korumasıyla ilgili önemli bilgileri Quality okurları için verdi.


Kısacası davetlerden, bodrum-çeşme sayfalarına, iş dünyası röportajlarından sağlık haberlerine, renkli moda sayfalarından mekanlara keyifle okuyacağınız bir sayı daha siz değerli okurlarımızı bekliyor. Hadi başlayın sayfaları çevirmeye.

10380
1