Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

28 Haziran yeni ayının burçlara etkileri

Dr. Astrolog Şenay Devi


28 Haziran yeni ayının burçlara etkileri

KOÇ

21 Haziran'ın Gündönümü enerjileri sizin için her zaman ev ve aileye odaklanmıştır ve bu yıl aynı zamanda geçmişinizi ve köklerinizi de düşünüyorsunuz. Aile geçmişinizdeki yeni keşifler bu sıralarda göz açıcı olabilir.


Venüs 22 Haziran'da iletişim bölgenize ulaştığında, cazibeniz ölçeğin dışına çıkacak. Haziran ayının bu son haftası, ister iş ister özel yaşamınızda olsun, insanları yanınıza almak için harika bir zaman.


Yurt içi ve emlak konularında ilerleme için 28 Haziran'daki Yeni Ay'a bakın ve ayı oldukça olumlu bir notla bitirin.


BOĞA

21 Haziran'daki Gündönümü enerjileri enerji veriyor ve sürekli büyüyen yapılacaklar listenize yeni bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Bu sizin için her zaman yılın yoğun bir zamanıdır; Bu yıl, uygulamaların ve yeni teknolojinin sevdiklerinizle daha iyi bağlantıda kalmanıza nasıl yardımcı olabileceğine bakın.


Venüs 22 Haziran'da para bölgenize girdiğinde aşırı harcamaya dikkat edin. İyi bir yaşam sevgisi çok iyidir, ancak bunun ödenmesi gerekir - ve bununla mücadele edebilirsiniz.


Bununla birlikte, özellikle birden fazla işi veya birden fazla gelir kaynağını birleştirmeye çalışıyorsanız, 28 Haziran'daki Yeni Ay yeni bir iyimserlik getiriyor. Yoğun bir dönem ama yine de ödüllendirici bir dönem.


İKİZLER

21 Haziran'daki Gündönümü enerjileri bolluğa çok odaklıdır - hem zaten yarattığınız hem de gelecek olan. Bu, şükran ve yılın geri kalanı için iddialı planlar yapmak için ideal bir zamandır.


Venüs 22 Haziran'da İkizler burcuna geçtiğinde kesinlikle bir parti havasında hissedeceksiniz. Bekar ve flört ediyorsanız, bu hoş bir etki olabilir, ancak çok yapışkan veya muhtaç görünmemeye dikkat edin. Bu sen değilsin, ama bu Venüs geçişi sana tuhaf şeyler yaptırabilir!


Haziran, özellikle 28 Haziran'daki Yeni Ay'dan ilham alan parlak fikirlere göre hareket edebiliyorsanız, menüde hala refah ve bolluk ile tamamlanıyor.


YENGEÇ

Gündönümü geldiğinde her şey gülümsüyor ve Güneş bir coşku, sıcaklık ve güven patlamasıyla Yengeç burcuna geçiyor. Bu dönemde burcunuzu en iyi şekilde somutlaştırabilirsiniz, bu nedenle kalbinizi kolunuza takmaktan korkmayın.


Nitekim ertesi gün Venüs ruhsal bölgenize girerken, kalbinizi size yakın birine açmak sizi daha da yakınlaştıracak ve karmik bağınızı da güçlendirecektir.


Yengeç Yeni Ayı'nın her türlü olasılığı sunduğu 28'inde, bazı büyük yeni planlar yaparak Haziran'ı tamamlayın.


ASLAN

21 Haziran'da Gündönümü geldiğinde, güneş enerjisi değişir ve maneviyatınızla daha fazla temasa geçme ihtiyacı hissedeceksiniz. Şimdi ile 28 Haziran'daki ruhsal bölgenizdeki Yeni Ay arasında, ruhsal armağanlarınızı daha somut bir şekilde keşfetmek için planlar yapın.


Bunu yapmak için bir gruba katılmak isteyebilirsiniz - Venüs 22 Haziran'da sosyal bölgenizde Merkür'e katılırken, takımlara, işbirliğine ve benzer düşünen yeni arkadaşlar edinmeye önem veriliyor.


BAŞAK

Gündönümü enerjileri, güneş enerjileri arkadaşlığa ve daha ilgi çekici bir sosyal hayata doğru kaydığı için ruh halinizi önemli ölçüde artırır.


Venüs 22 Haziran'da hırs bölgenizde Merkür'e katılırken, işi zevkle karıştırmak sorun değil. Tüm bu ağ oluşturma ve parti yapma, gerçekten de bazı olağanüstü sonuçlar verebilir!


Bu arada ay, sosyal bölgenizde bir Yeni Ay ile sona eriyor - sizin için önemli olacak birinin hemen köşede sizinle tanışmayı beklediğine dair kozmik bir vaat.


TERAZİ

Haritanızın kariyer bölgesi güneş enerjisi tarafından aktive edildiğinden, hırstaki bir artış için 21 Haziran'daki Gündönümü enerjilerine bakın. Ertesi gün Venüs eğitim bölgenize girerken, yeni bir şeyler öğrenmek çok tatmin edici olacak, bu yüzden yeni bir dereceye başlamaktan çekinmeyin.


Haziran, 28 Haziran'da Yeni Ay ile iddialı bir notla sona eriyor. Bu ay enerjisi sırasında görüşlerinizi yüksek tutun çünkü tezahür yetenekleriniz güçlü olacaktır.


AKREP


21'inde, Gündönümü enerjileri etrafınıza çok daha parlak ve daha maceralı bir hava getiriyor. Haziran ayının bu dönemi, seyahat etmek veya herhangi bir tür ruhsal veya entelektüel arayışı sürdürmek için harika olacak.


22 Haziran'da Venüs burç değiştirir ve tutku bölgenize yönelir, bu ilişkiniz için harika bir haber - yine de kıskançlık anlarına dikkat edin.


Haziran 28'inde, eğitim veya öğretimde yeni bir başlangıcı teşvik eden Yeni Ay ile parlak bir notla sona eriyor. Yeni bir yeterlilik kazanın veya bir sınıfa kaydolun - bu size hem neşe hem de potansiyel kariyer gelişimi getirecektir.


YAY

Dengeleyici bir etki için 21 Haziran'daki Gündönümü enerjilerine bakın. Bu güneş enerjisi, ne kadar esnek olabileceğinizin altını çizer ve içsel gücünüzün altını çizer. Hayat sana ne getiriyorsa, sen onu korumuşsun. Romantik Venüs'ün zıt


burcunuza geçmesiyle birlikte 22 Haziran'da aşk hayatınız için daha iyi haberler var . İster çıkıyor olun, ister aşık olun, bu yakınlaşmak için mükemmel bir enerjidir.


Haziran çok amaçlı bir notla biter. 28 Haziran'daki Yeni Ay sizin için psikolojik olarak güçlüdür - size yeni bir başlangıç gösterir ve bu işi yapmak için gerçekten gerekenlere sahip olduğunuzu hatırlatır.


OĞLAK

21 Haziran'da Gündönümü enerjileri, her zaman olduğu gibi karşıt burcunuzu vurgular - ve bu, doğum haritanızın aşk alanını harekete geçirir. Güneş enerjisi şimdi kalbinizi ısıtıyor, bu seçtiğiniz kişiye her zamankinden daha yakın olmak için güzel bir dönem.


Venüs 22 Haziran'da hareket halinde, refah bölgenize geliyor ve sizi dinlenmeye, iyileşmeye ve sizi gülümseten her şeyin biraz tadını çıkarmaya teşvik ediyor. Bu enerji, sadece diyetiniz veya zindeliğinizle değil, genel bütünsel sağlığınızla ilgilidir, bu nedenle meditasyon veya yoga ve farkındalıkta da etkendir.


Haziran, romantizm hala tüm hızıyla devam ediyor - gerçekten de 28 Haziran'daki Yeni Ay, aşk bölgenizden parlıyor, bu nedenle bekarsanız ve özel birini arıyorsanız, evrenin kolunda bir şey - veya biri - bekliyor ve bekliyor olabilir.


KOVA

Gündönümü enerjileri, ayınızdaki belirli bir dönemin başlangıcını işaretler - 21 Haziran'dan itibaren işleri halletmek için çok istekli olacaksınız. Biraz sıkı çalışmak sizi iyi hissettirir, bu yüzden şu anda daha fazla sorumluluk almaktan çekinmeyin.


Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, Venüs'ün 22 Haziran'da buluşma bölgenize gelişi harika bir haber - özellikle sizi normalden biraz daha sıcak ve daha az mesafeli olmaya teşvik ettiği için.


Bununla birlikte, 28'deki Yeni Ay, büyük, yeni, heyecan verici bir projede ekip çalışmasını teşvik ederek Haziran'a çalışma sonu.


BALIK

21 Haziran'daki Gündönümü enerjileri daha az ciddi bir nota vurur, haritanızın neşe bölgesini güneş sıcaklığı ve mutlu tesadüflerle aydınlatır. Ertesi gün Venüs aile bölgenize girerken, ayın bu son on gününün dostane, sevecen ve eğlenceli olacağı kesin gibi görünüyor.


28 Haziran'da Yeni Ay meydana geldiğinde sizi gülümseten her şeyden daha fazlasını yapmaya karar verin. Nerede ve ne zaman ortaya çıkarsa çıksın, neşe ve kahkaha yakalamayı öğreniyorsunuz.

  

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

10378
18