Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 157. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kanlı ay tutulmasının burçlara etkileri

Dr. Astrolog Şenay Devi


Kanlı ay tutulmasının burçlara etkileri

KOÇ

Yeni ay ve güneş tutulması, duygusal bağlarla ilgili sekizinci evinizdeyken, duygularınızı normalden daha derinden deneyimleyeceksiniz, bu da sizi toksik bir örüntü veya ilişki zamanının geldiğini hissetmenize neden olabilir.


BOĞA

Bu dolunay ve ay tutulması, ortaklıkla ilgili yedinci evinize denk geliyor, bu nedenle, en yakın bire bir ilişkilerinizin dinamiklerini çok netleştirmeniz için bir fırsat. Kendi ihtiyaçlarınızı kabul etmeye ve ilgilenmeye devam ederken bağlarınızı nasıl besliyorsunuz? Biri diğerini desteklemeli - ve durum böyle değilse, büyük bir değişimin eşiğinde olabilirsiniz.  


İKİZLER

Ay tutulması ve dolunay günlük rutin ve sağlıkla ilgili altıncı evinize düşerken ve kariyerle ilgili onuncu evinizde Mars'ı almak için uyumlu bir üçgen oluştururken, günlük hayatınızda ciddi değişiklikler yapmanın zamanının geldiğinin farkına varıyorsunuz. gün eziyet. Daha merkezli ve dengeli hissetmek için attığınız adımlar sizi profesyonel olarak daha güçlü bir konuma getirebilir.


YENGEÇ

Romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizde yer alan bu dolunay ve ay tutulması aynı zamanda macerayla ilgili dokuzuncu evinizdeki hareketli Mars'la da bağlantı kuruyor, bu nedenle bir inanç sıçraması yapmaya hazır hissediyor olabilirsiniz. En içten ihtiyaçlarınıza sahip çıkmakta ve en tatlı bağlarınız içinde gerçeğinizi söylemekte çok fazla güç bulacaksınız.


ASLAN

Dolunay ve ay tutulması, ev hayatınızın dördüncü evine çarparak, kökleriniz, sevdikleriniz ve diğer temelleriniz hakkında birçok duygu uyandırıyor. Duygusal bağlarla ilgili sekizinci evinizde sallanan Mars'la, kalbinizi kolunuzda taşımak, iyileştirme eylem adımlarını bilgilendirebilir.


BAŞAK

Bu dolunay ve ay tutulması, üçüncü iletişim evinizi aydınlatıyor, bu nedenle sosyal hayatınız şu anda muhtemelen normalden daha hareketli. Nefes almaya bile fırsatınız yokmuş gibi hissedebilirsiniz, taahhütlerle o kadar sıkıştınız ki - ve eğer öyleyse, bu, kendi iyiliğiniz için sınırlarınızı yeniden tanımlama zamanının geldiğinin bir işaretidir.


TERAZİ

Dolunay ve ay tutulması ikinci gelir evinize düşerken, mutluluğunuzu ve genel sağlığınızı nakit akışınızdan nasıl ön planda tutabileceğinizi düşünmenin zamanı geldi. Masaya getirdikleriniz için değer görmüyorsanız, devam etme zamanı gelmiş olabilir.


AKREP

Dolunay ve ay tutulması ilk benliğinize düşerken, ağır duygular işliyor, eski yaralarla mücadele ediyor ve önümüzdeki haftalarda ve aylarda yeniden keşfin nasıl görünebileceğini düşünüyorsunuz. Kartlarınızı genellikle yeleğe yakın tutarken, eninde sonunda bu bağları daha iyi hale getirebileceğinden, en sevdiğiniz ilişkilerinizde yaratıcılığı ve kendini ifade etmeyi benimsemeyi düşünün.


YAY

Maneviyatla ilgili on ikinci evinizdeki dolunay ve ay tutulması ile bu dinlenme, yenilenme ve kendini yansıtma zamanı olabilir. Tam olarak MO'nuz olmasa da, iç hayatınızı sosyal hayatınızın önüne koymak size şu anda en iyi şekilde hizmet edebilir.


OĞLAK

Dolunay ve ay tutulması arkadaşlıkla ilgili on birinci evinize düşer ve size topluluk duygunuzu beslemenin ne kadar önemli olduğunu hatırlatır. Kendi başınıza çalışırken ne kadar çalışkan olursanız olun, bir ekibin parçası olarak hizmet etmenin daha da fazla başarıyı teşvik ettiğini görebilirsiniz.


KOVA

Kariyerinizin onuncu evine düşerken, bu dolunay ve ay tutulması sizi hala iyileşmesi gereken duygusal yaralara bakmaya zorlayabilir - hey, burcunuzda Satürn'ün karesi - ve profesyonel hedeflerinizi etkiliyor olabilir. Aynı zamanda, sevdiklerinizle birlikte olma ve kendinize zaman ayırma arzunuzla kamusal emellerinizi uzlaştırmanız için bir fırsattır.


BALIK

Bu ayki dolunay ve ay tutulması, macerayla ilgili dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor ve sizi uzun vadeli hedeflerinizi, büyük resim perspektifinizi ve yaşam felsefenizi yeniden düşünmeye teşvik ediyor. Bu kulağa çok gibi gelebilir - ve çok iyi olabilir - ancak Ay'ın burcunuzdaki Mars'la olan bağlantısıyla, en tutkulu olduğunuz şey konusunda netleşerek ve sonra o yönde hareket ederek her şeyi anlayabilirsiniz. .


 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

10371
18