Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Haftalık burç yorumları

Dr. Astrolog Şenay Devi


Haftalık burç yorumları

KOÇ


Venüs kendi burcunuza geçtiğinde, imza niteliğindeki açık sözlü tavrınızı normalden biraz daha incelikle harmanlayabileceksiniz. Evde ve işte şansınızı artırmak için bu ekstra tılsımı kullanın - Venüs köşenizdeyken kimse Koç burcuna direnemez!


Bununla birlikte, Perşembe günü risk almak için pervasız bir dürtüye dikkat edin. Para meseleleri, çılgına dönme kararlılığınız tarafından yoldan atılmaya karşı özellikle savunmasızdır. Büyük satın alımlardan, ani kararlardan veya daha sonra geri alamayacağınız herhangi bir şey yapmaktan kaçınmaya çalışın.


Hafta sonu, en sevdiğiniz hobinizle parti yapmak veya yaratıcılığınızı şımartmak için iyi bir zaman olabilir.BOĞA


Hayal gücünüz bu hafta hem bir lütuf hem de bir lanet. Yönetici gezegeniniz olan yaratıcı Venüs'ün yardımıyla, yaratıcı vizyonunuzla dünyayı aydınlatabileceksiniz - ama aynı zamanda rüyalarınız endişeli kabuslarla dolu olabilir. Bir adım geri atın ve zihinsel sağlığınızı yatıştırmak için bazı sakinleştirici stratejiler kullanın.


Perşembe günü Güneş ve Uranüs Boğa burcunda buluştuğunda, egonuz tam anlamıyla görülmesi gereken bir manzaradır. Aynı komuta konumundan hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz, ancak bu süreçte rahatsız edici olmamaya çalışın.


Çok daha sakin ve daha yerleşik bir hafta sonu, DIY için uygun, eğlenceli veya sadece ailenizle takılmak için uygun bir hafta sonu sizi bekliyor.


İKİZLER


Arkadaşlıklar bu hafta çok önemli, özellikle de Venüs'ün doğum haritanızın bu alanına girdiği Pazartesi günü. Yeni arkadaşlar edinmek ve gerçekten de eskileri yakalamak için harika bir zaman. Neden yalnız görünen birine ulaşıp onları kanatlarınızın altına almıyorsunuz?


Perşembe günü, Güneş ve Uranüs, bilinçaltınızı kışkırtmak için güçlerini birleştirdiğinde kendinizi şaşırtabilirsiniz. Uzun süredir gömülü hatıraların yeniden yüzeye çıkmasını bekleyin - ya da belki uzun süredir terk edilmiş bir rüyayı canlandırabilirsiniz.


Hafta sonu, e-postalarınızı gözden geçirmek ve gecikmiş telefon görüşmeleriyle ilgilenmek için mükemmel bir zamandır. Özlediğiniz biriyle görüşmeniz mi gerekiyor?


YENGEÇ


İşinizde para kazanmak sizin için yeterli değil; Bunu yaparken rahat, ilham verici ve kendinizi iyi hissetme faktörüyle çevrili olmak isteyeceksiniz - özellikle de lüks düşkünü Venüs'ün doğum haritanızın bu alanına geldiği Pazartesi günü. Koşullarınızı iyileştirmek veya çalışma hayatınızı daha az stresli hale getirmek için neler yapabileceğinizi görün.


Sürpriz haberler, birinin aniden ortaya çıkabileceği Perşembe günü sosyal hayatınıza gelir. Onları görmekten mutlu olup olmamanız başka bir konudur, ancak burada kesinlikle kaş kaldırma potansiyeli var.


Hafta sonu, şükran günlüğünüzü doldurmanız için birçok neden getiriyor. Etrafınızdaki bolluğu fark ettiğinizden emin olun.


ASLAN


Yapabiliyorsanız, bu hafta seyahat tutkunuza teslim olun. Yeni bir yere seyahat etmek, sadece yerel bile olsa gözlerinizi açacak ve ruhunuzu yenileyecektir. Venüs değişen burçlarla birlikte , sevgiyi hayatınıza davet etmek veya mevcut ilişkinizi güçlendirmek de hayati önem taşıyabilir.


İş yerinde de sürprizlere açık olun, özellikle de Güneş ve Uranüs'ün güçlerini birleştirdiği Perşembe günü. Bir dayatma ya da yük gibi görünen şeyler, kılık değiştirmiş bir fırsat olabilir, bu yüzden mümkün olduğunca çok işbirliği yapın. Hafta sonu, Aslan'dan parlayan Ay , bir parti vermek, iyi arkadaşlarla buluşmak veya romantik çizginizi şımartmak için ideal bir zaman. Bazı hatıralar yaratın!


BAŞAK


Doğal olarak bencil bir burç değilsiniz, ancak Venüs Pazartesi günü burçları değiştirdikçe, neye ve kime sahip olduğunuz konusunda giderek daha fazla koruyucu hissedeceksiniz. Aşkta sahiplenilme olasılığı yüksektir ve bunun için bir nedeniniz olmasa bile kıskanç hissedeceksiniz. Bunun aşk hayatınızda gereksiz bir tartışmaya dönüşmesini önlemek için ne söylediğinizin ve ne yaptığınızın bilincinde olun.


Gerginliği azaltmanın bir yolu, sevgilinizle sürpriz bir yolculuk yapmaktır. Güneş ve Uranüs herhangi bir spontanlığı unutulmaz ve anlamlı kılmak için bir araya geldiğinden, Perşembe günü bunun için mükemmel bir gün.


Öte yandan, hafta sonu, önümüzdeki haftanın yoğun geçeceği düşünülen günlerden önce, dinlenmek ve toparlanmak için ideal bir zamandır.


TERAZİ


Venüs Pazartesi günü burçları değiştirir ve karşıt burcunuza geçerek doğum haritanızın aşk sektörünü tutku ve oyunbazlıkla aydınlatır. Aşık olmak için harika bir hafta. Bekarsanız, bu aynı zamanda flört etmek için de iyi bir zamandır, ancak fazla zorlamamaya dikkat edin. Nazik doğanızın parlamasına izin verin.


Güneş ve Uranüs'ün para ve egoyu birbirine bağladığı Perşembe günü finansal bir şok veya sürpriz olabilir. Ne olursa olsun, fırtınayı atlatmak için iyi bir konumdasınız, bu yüzden panik yapmayın veya fazla düşünmeyin.


Sosyal bir haftasonuna girerken, arkadaşlarınız ve ailenizle iyi bir arkadaşlığın tadını çıkarın ve endişelerinizin kaybolmasına izin verin.


AKREP


Bu haftanın başlarında, Venüs'ün Pazartesi günü burçları değiştirmesi ve doğum haritanızın refah bölgesine geçmesiyle birlikte, etrafınızda çok rahat bir hava var. Bu oldukça rahatına düşkün bir enerjidir - ama neden olmasın? Sevdiklerinizin bir kısmı kalbinizi neşeyle dolduracak, o yüzden devam edin!


Güneş ve Uranüs, planladığınız herhangi bir sürprize vay faktörünü getirmek için bir araya geldiğinden, Perşembe, aşk hayatınızda unutulmaz bir gün olma potansiyeline sahiptir. Yine de, dürtüsel fikirler rotadan çıkabileceğinden planlarınızı iyice düşündüğünüzden emin olun.


Yoğun bir hafta sonu bekleyin; Çalışmıyor olsanız bile, işin talepleri ve stresleri asla aklınızdan uzak olmayabilir. Sakin olmaya çalışın.


YAY


Bu hafta içinizdeki çocuğun oynamasına izin verin! Venüs burçları değiştirir ve doğum haritanızın neşe alanını aydınlatır. Bu enerji sizi yaratıcı olmaya, çocuksu olmaya ve sizi gülümseten her şeyde daha fazlasını, çok daha fazlasını yapmaya teşvik eder. Kendinize odaklanmak için mükemmel bir bahane.


Sağlığınızı ve refahınızı iyileştirmeye çalışıyorsanız, ani ve dramatik bir coşku ve enerji patlaması için Perşembe günkü Güneş ve Uranüs buluşmasına bakın. Kötü bir alışkanlığı kırmak veya yeni, sağlıklı bir alışkanlık oluşturmak için ihtiyacınız olan tekme bu olabilir mi?


Hafta sonunun enerjisi sizin için çok açık havada ve keşif amaçlıdır; günübirlik bir gezi, yürüyüş veya kanatlarınızı geren herhangi bir şey için harikadır.


OĞLAK


Oğlak burcu , bu hafta evinize sakinlik ve dinginlik çöküyor ve zamanından önce değil! Venüs aile hayatınızı mutlulukla yıkadığı için, evinizi güzelleştirmek için de iyi bir zaman olacaktır. Yeniden dekore etmeyi veya yenilemeyi düşünün veya belki meditasyon ve dinlenme için kendi kişisel sunağınızı yaratın.


Bununla birlikte, özellikle Perşembe günleri, dinlenmenin ortasında biraz eğlenmek için zaman vardır. Güneş ve Uranüs, son derece yaratıcı, hayal gücü kuvvetli ya da sadece çılgınca ama yine de çok eğlenceli olan fevri bir karara ilham vermek için bir araya geliyor!


Gelecek haftanın zorluklarına hazır olmak için zihninizi daha ciddi bir moda sokma şansı için hafta sonunu bekleyin.


KOVA


Gizli süper gücün bu hafta iletişim kurmak, Kova. Sözlerle zaten güçlü olan yolunuz, Venüs Pazartesi günü burç değiştirdiğinde turbo bir güç kazanır ve tüm doğru şeyleri, doğru şekilde, doğru kişilere, doğru zamanda söylemenizi sağlar. Bu, işte ve kişisel yaşamınızda büyük bir yardım olmalıdır.


Hafta ortası, özellikle Güneş ve Uranüs'ün sürprizler ve drama yaratmak için bir araya geldiği Perşembe günü, aile ile ilgili bazı ilginç haberler bekleyin. Umarım haberler iyi olur, ama şüphesiz birdenbire ortaya çıkacaktır.


Hafta sonu enerjileri romantiktir ve sevilir, bu nedenle sevildiğini, değer verildiğini ve hayran olunduğunu hissetmek için evden uzaklaşmanıza gerek kalmaz.


BALIK


Bu hafta gözünüz bütçenizden büyük olabilir, bu yüzden fazla harcamalara dikkat edin! Venüs için Pazartesi günkü burç değişikliği, doğum haritanızın para bölgesini vurguluyor ve bu lüks seven gezegen, her türlü alışveriş çılgınlığına ilham veriyor. Fatura gelene kadar her şey çok eğlenceli.


Perşembe günü bir beyin dalgası veya beklenmedik bir fikir ilginç olabilir. Çılgın fikirlerinizi göz ardı etmeyin, çünkü içinde bir külçe altın olabilir, özellikle de şu anda zor insanlarla başa çıkmakta zorlanıyorsanız.


Hafta sonu boyunca, dağınıklığınızı gidermeye veya programınızı azaltmaya çalışın. Günlük hayatınızı kolaylaştıran her şey iyi bir yıldızdır.

10370
18